Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Významných Žen

1. Pravidelně je navštěvoval korunní princ August Vilém von Hohenzollern, jeho bratr Eitel-Friedrich, knížata Wiedové a vrcholní politici nacistické strany.
2. DUŠE VÝCHODU 6 – Poutníkem v Indii
Thank you for watching!
3. Slavné anglické citáty (e-kniha) Vybrali jsme pro vás citáty čtyřiceti pěti osobností z historie i ze současnosti a kromě toho, že se budete moct poučit, zasmát, souhlasně pokývat hlavou či jí nevěřícně kroutit nad tím, co všechno mohou lidé veřejně vyřknout či napsat, máte možnost se i něco přiučit z anglického jazyka.
4. Ačkoliv žebříčku nejbohatších lidí planety jasně kralují muži, najdete zde také několik významných žen, které disponují majetkem, o němž se vám ani nesnilo.
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Tvoříme pro děti
q6
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Citáty slavných osobností
q8
9. Dreamlife.cz
q9
10. Když se chystali k aktu kladení připojit Noční vlci, podle údajů, které máme, to měl být Filip Petlička, vedoucí oddělení prezentace Památníku Lidice, který Vlkům jejich akci překazil.
11. Citáty slavných osobností
q11
12. Citáty slavných osobností
q12
13. Kniha přináší 100 příběhů významných a v uvozovkách významných žen, které jsou zestručněné na jednu stránku.
14. Ročně je v České republice spácháno přibližně 1600 sebevražd, prostředky, které jsou k tomu užity, se různí.
15. Citáty slavných osobností
q15
16. Citáty slavných osobností
q16
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Trololol.cz
q18
19. Victor Mochere
q19
20. Citáty slavných osobností
q20
21. Iwíkova knihovna
q21
22. Trololol.cz
q22
23. Samozřejmostí je možnost prohlížet citáty podle autorů a čístsi tak legendární citáty umělců, politiků a filozofů jakými byli například William Shakespeare, Oscar.
24. K pocitu štěstí a spokojenosti v důchodu nestačí jen vyřešit vztahy, o kterých jsem psal dříve.
25. Žebříček, který právě vychází v červnovém vydání Forbesu, představuje rovných 125 jmen významných Češek z nejrůznějších oblastí, od veřejné sféry a politiky přes byznys až po neziskový sektor.
26. 4 Melanión (známější pod jménem Hippomenés) – podle báje arkadský lovec, jenž vytrvalou láskou a lstí překonal panenskou lovkyni a běžkyni Atalantu (viz obrázek níže).
27. Citáty slavných osobností
q27
28. Babylonie.cz
q28
29. Libor Friedel
q29
30. Královny, císařovny, konkubíny – Padesát mimořádných žen – Gold Claudia – Kniha je stručnou encyklopedií životů, bojů, vítězství i proher významných světových panovnic, političek, ale i kurtizán a žen mimo zákon, které se dostaly k moci.
31. Právnická fakulta UK
q31
32. Sleviste.cz
q32
33. Knihkupectví v Třebíči, knihy a internetové knihkupectví – knihy …
q33
34. Libor Friedel
q34
35. Citáty slavných osobností
q35
36. Kromě falešných zpráv a falešných dopisů politiků se v prostředí českého internetu objevují i falešné citáty.
37. Sleviste.cz
q37
38. Kromě toho je ostrově skryto ještě mnoho nepovinných puzzlů a stejně tak lze narazit na audio záznamy s citáty významných osobností a ti šikovnější si zpřístupní i nějaké videa.
39. Citáty slávnych osobností
q39
40. Oblibeneknihy.cz
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: