Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Velikonoce

1. Velikonoční přání: Na jaře, když se příroda pomalu probouzí ze zimního spánku je ten správný čas, abychom načerpali novou životní energii, která nám přináší radost, spokojenost a dobrou náladu.
2. TAJNÝ RECEPT HALINY PAWLOWSKÉ [parodie]
Thank you for watching!
3. Když jsou tu ty svátky jara, tak ať štěstí je zadara pro každého, kdo jen chce, všechno dobře dopadne.
4. Depositphotos
q4
5. Avatarka7777 – iDnes
q5
6. Při takové události je vhodné popřát všem blízkým – když se s některými nevidíte osobně, tak je dobré jim zaslat alespoň textovou zprávu (SMS).
7. Mlsná Tlapka
q7
8. Nakladatelství Portál
q8
9. Vánoční svátky jsou krásné nejen pro vůni jehličí, sladkou chuť cukroví, ale hlavně díky společně stráveným chvílím doma u stromečku.
10. Tombalina.cz
q10
11. Pro použití obrázku klikněte na odkaz pod obrázkem a zkopírujte ho na Vaši stránku na Facebook, Pinterest, WhatsApp, Twitter.
12. Oblibeneknihy.cz
q12
13. Helena v Krabici
q13
14. Obrázek je možné neomezeně vkládat na profily, diskuzní fóra, osobní stránky, blogy a další místa k tomu určená, avšak vždy pouze za použití originálního kódu.
15. Používáme soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy.
16. Turismo in Friuli Venezia Giulia – Vimado
q16
17. MojeLahve.cz
q17
18. BlahopŘÁnÍ- velikonoce ,narozeniny,svatebnÍ,umrtÍ,citÁty – Život – Život,naŠe sÍly,ŠtĚstÍ Další informace Tento pin a mnoho dalšího naleznete na nástěnce I LOVE ….
19. Víra pro děti
q19
20. Při takové události je vhodné popřát všem blízkým – když se s některými nevidíte osobně, tak je dobré jim zaslat alespoň textovou zprávu (SMS).
21. Nejzajímavější citáty o jaru od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma jaro.
22. Sleep-well.cz
q22
23. Blog – Blog.cz
q23
24. Booktook.cz
q24
25. CeskaTrafika.com
q25
26. Www.sskborek.cz
q26
27. Malý zajíček Hody, hody doprovody, já jsem malý zajíček, utíkal jsem podle vody, nesl košík vajíček.
28. Prezentace Sikila
q28
29. Otevřené noviny
q29
30. Interierdekor
q30
31. Citáty Cizina Herci – malíři Narozeniny Památky – krajiny PRAHA Přátelství – láska: Svátek – jmeniny Různé + dětské.
32. Dvojka Teplice
q32
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: