Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Ve Španělštině

1. – ve svých textech je úsečný, plný zkratek a zámlk – počítá s podtextem a čtenářovou schopností proniknout k němu – náměty pro své povídky čerpal i z prostředí lovu, boxu, dostihů a býčích zápasů – je autorem řady povídek a románů o generaci, která poznamenána válkou se marně snaží smysluplně žít.
2. Slovesa WANT a NEED tak, jak je (možná) neznáte
Thanks for watching!
3. Antikvariát U nás
q3
4. Citáty slavných osobností
q4
5. Samozřejmostí je možnost prohlížet citáty podle autorů a čístsi tak legendární citáty umělců, politiků a filozofů jakými byli například William Shakespeare, Oscar Wilde, Seneca,Friedrich Nietzsche a další.
6. Kniha citátů z díla největšího světového dramatika, jehož hry, ať už tragédie nebo komedie, se stále objevují v repertoáru mnoha divadel celého světa a setkávají se s nadšeným přijetím diváků i čtenářů.
7. ProChlapy.cz
q7
8. Stiftung Gralsbotschaft worldwide
q8
9. Ve španělštině nemáme dokonavý nebo nedokonavý budoucí čas, takže se viď normálně nepřekládá.
10. Citáty o štěstí Citáty jsou doslovným zněním z díla nějakého spisovatele anebo doslovně zopakovaný něčí výrok, např.
11. Antikvariat-trutnov.com
q11
12. ChinaExpress
q12
13. ABZ Knihy – ABZ.cz
q13
14. Španělština Online
q14
15. Malá, útlá knížečka plná krásných citátů z pera Antoine de Saint-Exupéryho, je vhodná pro každého, kdo si oblíbil tuto nezapomenutelnou postavu nejenom francouzské, ale i světové literatury.
16. Gil Vicente byl středověký portugalský dramatik, zakladatel portugalského diva… Přehled nejoblíbenějších a nejznámějších citátů.
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Výběr z oblíbených citátů a aforismů od starověku po současnost řazených chronologicky s krátkou charakteristikou autora.
19. ProChlapy.cz
q19
20. Z toho vyplývá, že správné propojení hry a učiva vás bude jak bavit, tak vzdělávat.
21. Www.greelane.com
q21
22. Webrangers.cz
q22
23. Citáty slavných osobností
q23
24. Antikvariát Kodytek
q24
25. Citáty slavných osobností
q25
26. Www.greelane.com
q26
27. ABZ Knihy – ABZ.cz
q27
28. Národní archiv
q28
29. Citáty slavných osobností
q29
30. “(Ferdinand Galiani) „Si no tienes fuerza para imponer tus propias condiciones a la vida, debes aceptar las que ella te ofrece.
31. Depositphotos
q31
32. Citáty slavných osobností
q32
33. VypracujSe.cz
q33