Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Svatba Vtipné

1. Citáty » O živote Vysoký plat Ak máš vysoký plat, ale musíš pracovať 90 hodín týždenne a zanedbávať svojich milovaných, aby si tie peniaze získal, nie je to prosperita.
2. Přání a citáty – Žena a květina
Thank you for watching!
3. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
4. Vtipné i dojemné citáty o manželství a jeho radostech a strastech, vhodné na přání k výročí svatby „Co že je dobré manželství.
5. ChinaExpress
q5
6. Zajímavé citáty o manželství 25 zajímavých citátů o manželství Znáte to – někteří se manželství nemůžou dočkat, zatímco jiným se do chomoutu zrovna dvakrát nechce.
7. Pakliže se vás nudí klasické strohé ohlášky jmen snoubenců, data a místa svatby, či je proti vaší přirozenosti kudrnatost veršíků na svatebních oznámeních, neopouští-li vás smysl pro humor ani při tématu svatba, pak právě pro bude vtipný text na svatební oznámení tím ….
8. Hryprodivky.cz
q8
9. Www.kvalitni-zivot.cz
q9
10. Dejdar – dárky k narozeninám, svatební dary
q10
11. Discochechtak.cz
q11
12. Podle toho, kdo to je, jsem se buď právě vrátil nebo někam spěchám.
13. Navždy spolu
q13
14. Fajntricko.cz
q14
15. Zlepšete si náladu nebo potěšte své blízké a projděte si ty nejlepší přání a přáníčka k svatbě, které lze na internetu nalézt.
16. UmeniMilovat.cz
q16
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Klickuspechu.cz
q18
19. Vtipné citáty, pobavte a poučte se z moudrostí známých i neznámých osobností současných či dávných časů.
20. Citáty a motta na svatební oznámení Svatební citáty a motta jsou v Čechách velmi oblíbeným úvodem svatebního oznámení.
21. Lepilova.cz
q21
22. Citáty slavných osobností
q22
23. Citáty slavných osobností
q23
24. Citáty slavných osobností
q24
25. Discochechtak.cz
q25
26. Diskuse – Dama.cz
q26
27. Na ceste sa pohádali a jeden z nich dal facku druhému.
28. Obrazky a animace
q28
29. Vtipné citáty a projevy, trapné citace, z nejlepší přátele a rodinu, bláznivý obrázky ze starých časů, když jste právě potkali a veselý otce a dcery tance při after party.
30. UmeniMilovat.cz
q30
31. Nejzajímavější citáty o svatbě od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma svatba.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: