Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Smutne

1. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
2. Smutné citáty😔😔
Thank you for watching!
3. Citáty slavných osobností
q3
4. Citáty slavných osobností
q4
5. Samozrejmosťou je možnosť prehliadať citáty podľa autorov a prečítať si tak legendárne citáty umelcov, politikov a filozofov, akými boli napríklad William Shakespeare, Oscar Wilde, Seneca, Friedrich Nietzsche a ďalší.
6. Blogísek pro potěšení – Blog.cz
q6
7. Citáty slávnych osobností
q7
8. Citáty o smutku nejsou ty, které byste si četli když je vám hej ale dodají vám pocit, že ve svém trápení nejste sami.
9. Citáty slávnych osobností
q9
10. Citáty slavných osobností
q10
11. Citáty slavných osobností
q11
12. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
13. Citáty slavných osobností
q13
14. Citáty slavných osobností
q14
15. 14/01/2017 · This feature is not available right now.
16. 2018 – Prozkoumejte nástěnku „Smutné citáty“ uživatele pospichalovaema na Pinterestu.
17. Nejzajímavější citáty o lásce a milování od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma sex, vášeň, žárlivost, svatba, srdce, ….
18. Keramik Hallstatt
q18
19. Važ si každého okamžiku, kdy jsi s osobou, kterou miluješ, protože nikdy nevíš, která chvíle je ta poslední.
20. Citáty slavných osobností
q20
21. Citáty » O láske Lietať a milovať Žiaden vták nedokáže lietať bez toho, aby rozpriahol svoje krídla… a žiaden človek nedokáže milovať bez toho, aby vystavil svoje srdce možnosti poranenia.
22. Každý den s citátem
q22
23. Citáty slavných osobností
q23
24. Nic víc k tomu nejde napsat :) Tohle jsem začala psát v roce 2018 a teď budu pokračovat, ať to má alespoň nějaký smysl.
25. Citáty slavných osobností
q25
26. HappyMag.cz
q26
27. Máte-li raději uvolněnější citáty o lásce podívejte se do sekcí vtipné citáty o lásce, citáty o lásce pro kluka nebo nejslavnější citáty o lásce.
28. Citáty slavných osobností
q28
29. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
30. Citáty slavných osobností
q30
31. Najzaujímavejšie smutné citáty od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému smutné citáty.
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Citáty slavných osobností
q33
34. Ať už to byl váš vlastní splín, trápení vašeho přítele či známého nebo jen vaše prostá vášeň pro výroky, motta a citáty slavných osobností, co vás dohnalo ke čtení smutných citátů na našich stránkách, došli jste na správné místo.
35. Citáty slavných osobností
q35
36. Citáty slávnych osobností
q36
37. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
38. Citáty slavných osobností
q38
39. Ať už jste zde proto, že vás, vašeho přítele nebo známého potkala v životě ztráta, nebo vás přivádí čirý zájem o slavné výroky známých osobností, věříme, že zde najdete vhodná slova, která vás nebo vašeho přítele ve smutku povzbudí a dodají nezbytné síly i kuráž.
40. Najzaujímavejšie citáty o smútku od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému smútok.
41. Citáty slavných osobností
q41
42. Keramik Hallstatt
q42
43. Citáty slavných osobností
q43
44. Nejzajímavější smutné citáty od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma smutné citáty.
45. Citáty slavných osobností na téma život jsou pro čtenáře a sběratele výroků tolik atraktivní právě proto, že ať slavní či prostí lidé, dnes nebo před stovkami let, všichni mají stejnou životní zkušenost s mládím, stářím, smrtí i narozením.
46. Citáty slavných osobností
q46
47. Citáty slavných osobností
q47
48. Citáty slávnych osobností
q48
49. Citáty slavných osobností
q49
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: