Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Pro Štěstí

1. Citáty o štěstí Šťastný člověk není ten, kdo tak připadá ostatním, ale ten, kdo si tak připadá sám * Když se ti v jeden krásný den na střepy rozbije tvůj sen, tak nebřeč a zatni pěst, vždyť střepy přinášejí štěstí.
2. Jan Werich – O přátelství
Thank you for watching!
3. HappyMag.cz
q3
4. Vyberte si z naší široké nabídky textových a obrázkových přání a potěšte své blízké originálním textíkem či elektronickým přáníčkem.
5. Zlepšete si náladu a projděte ty nejlepší citáty a motta o štěstí, na které jsme na internetu narazili nebo je přidali naši uživatelé.
6. Read more about Nejlepší citáty o štěstí Nejlepší citáty o štěstí Tisíckrát je darováno a tisíckrát se obnovuje štěstí toho, kdo se každý den raduje ze svých darů a je za ně vděčný.
7. Tombalina.cz
q7
8. Pokud v někom převládají špatné vlastnosti, které hned od probuzení vyvolávají mizernou náladu a hněv, těžko to u nás.
9. Maratonjogy.cz
q9
10. Cesta Za Snem
q10
11. Jediný rozdíl mezi rozmarem a věčnou láskou je ten, že rozmar trvá o něco déle.
12. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
13. “ Dalajláma *,,Nemůžeme-li sdílet štěstí s druhými, je to jen poloviční štěstí.
14. Každý den s citátem
q14
15. Štěstí má mnoho podob a je na každém z nás, abychom si sami řekli, co pro nás štěstí znamená.
16. Citáty slavných osobností
q16
17. Knihcentrum
q17
18. Knihcentrum
q18
19. Citáty slavných osobností
q19
20. Je vhodné je používat například pro obohacení projevu nebo pro objasnění významu.
21. Citáty slavných osobností
q21
22. Citáty slavných osobností
q22
23. Lidé se starají tisíckrát více o to, aby získali bohatství, než aby vzdělali svůj rozum a své srdce, ačkoli je pro lidské štěstí nepochybně důležitější, co člověk je, než co člověk má.
24. Citáty o štěstí vám rozjasní den a osloví vás ve chvílích radosti, kdy chcete aby celý svět viděl jak je vám fajn.
25. Jen něco, co je v tobě uvnitř, něco, co ti nikdo nemůže vzít, ale ty to můžeš rozdávat a těšit se z toho.
26. Pokud jsou navzájem v souladu, člověk se cítí, spokojený, šťastný a zdráv.
27. Přání k narozeninám pro tátu: Ten náš táta srdce má ze zlata, ještě že ho máme, co zábavy s ním zažíváme… Díky za všechno, tati, ať se ti to dvakrát vrátí,.
28. Citáty slavných osobností
q28
29. ♥ Jsi pro mě sluníčkem, co mi svítí na cestu životem, jsi pro mě voda, co mi dává možnost žít, jsi pro mě chléb, co mě nenechává hlady, jsi pro mě všechno, co jen ke svému životu potřebuji.
30. Levné knihy
q30
31. Citáty slavných osobností
q31
32. Každý den s citátem
q32
33. Každý citát a není přitom důležité z jaké doby pochází, vypráví svůj příběh, vypráví o nějaké zkušenosti o předsevzetí.
34. Budu jsem přidávat ruzny citáty,pisničky,fotky otazky :D.
35. Czech the World
q35
36. Sdílejte zajímavé citáty o štěstí na facebooku a posuňte je tak o něco vzhůru aby si je mohli přečíst i příští návštěvníci.
37. [Montesquieu Charles-Louis de Secondat ] Štěstí vězí spíše ve všeobecném založení ducha a srdce, které se otevřou štěstí tak, jako mohou uchovat lidskou přirozenost, než v množství konkrétních šťastných momentů života.
38. Je někdy těžké jej získat, o to víc si ho pak lidé váží a nakládají s ním veleopatrně.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: