Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Pro Nejlepšího Kamaráda

1. Koupili jste krásné papírové přáníčko ke kamarádovým narozeninám a máte pocit, že si zaslouží víc, než jen otřepané přání všeho nej.
2. Nejlepší přátelé
Thank you for watching!
3. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem Gay Kakashi a dalšími lidmi, které znáte.
4. SlidePlayer
q4
5. V Deníku báječného kamaráda píše Rowley Jefferson o svých vlastních zkušenostech a souhlasil také s rolí Gregova životopisce.
6. Czech the World
q6
7. 28/09/2014 · Licensed to YouTube by SPIRIT MBA s.
8. Citáty slavných osobností
q8
9. Nejzajímavější citáty o přátelství od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma přátelství, kamarád, přátelit, kamarádka, přítel, přítelkyně.
10. Citatyozivote.cz
q10
11. SlidePlayer
q11
12. Czech the World
q12
13. Kamarádka slaví svátek Milá kamarádko, pošeptal mi zajíček že dnes slavíš sváteček proto hodně štěstí, lásky, zdravý ať se život dobře daří, nejlepšího přítele a kamarádku pro tebe.
14. Prolifecoachpa.com
q14
15. Každý den s citátem
q15
16. ” „Přítel vás může mít rád pro vaši inteligenci, milenka pro váš půvab, ale rodina vás miluje bez důvodu… A přece vás může rozhněvat jako žádná jiná lidská skupina.
17. Jsi nebe plné hvězd, jsi zrnko písku v poušti, které nemohu si splést.
18. Zaprvé: předstírejte, že chcete, aby vás dala dohromady s jinou ženou.
19. Zh-cn.facebook.com
q19
20. 24/04/2017 · A vlog about me being betrayed by my best friend for a girl.
21. Každý den s citátem
q21
22. Každý den s citátem
q22
23. Dnes bych Ti chtěla, maminko říci, že na světě není většího pokladu, Tvé lásky, nikdy se nechci zříci, my budem spolu žíti, stále v souladu.
24. Citáty slavných osobností
q24
25. Trololol.cz
q25
26. Když od lásky odečtu něhu, vznikne přátelství, když u přátelství vynechám člověka, vznikne štěstí, když zapomenu že mě taky potkalo zbyde mi jen touha po všech těchto věcech a když si tento text představíš naopak, tak ti přeju ať tvůj život směřuje právě tak.
27. Z níže uvedené nabídky si vyberte, o jaký typ přání k narozeninám máte zájem, klikněte myší na příslušné tlačítko a bude vám zobrazen jejich seznam.
28. Máš opravdu dobrého kamaráda, který ti mnohokrát pomohl, kterého si vážíš a chceš mu to dát nějak najevo.
29. Angličtina bez biflování
q29
30. Czech the World
q30
31. Každý den s citátem
q31
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Libor Friedel
q33
34. Přání k Narozeninám Popřát „šťastné narozeniny“ ke všem svým drahým přátelům a rodinným příslušníkům s „Přání k Narozeninám“ – stáhněte zdarma app pro výrobu pohlednic a vytvořit nejlepší k narozeninám karty s osobní obrazy, citace a všechno nejlepší k narozeninám samolepky na fotky.
35. Každý den s citátem
q35
36. SlidePlayer
q36
37. Zadruhé: choďte na rande, opíjejte se do němoty, neustále o sestře svého kamaráda mluvte a postupně sbírejte odvahu udělat první krok.
38. Libor Friedel
q38
39. Ve filmu, stejně jako v životě, nejde vztah mezi dvěma milenci vždy hladce a někdy je třeba projít mnoha zkouškami, než dotyční najdou harmonii a štěstí.
40. SlidePlayer
q40
41. Radkin Honzák – Názory Aktuálně.cz
q41
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: