Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Pro Děti

1. Objevujte (a ukládejte) své vlastní piny na Pinterestu.
2. Citáty o kočkách
Thank you for watching!
3. HappyMag.cz
q3
4. IFenomen.cz
q4
5. Každý den s citátem
q5
6. Citáty slávnych osobností
q6
7. Nejzajímavější citáty o vzdělání od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma vzdělání.
8. Člověk nemiluje děti, protože jsou to děti, ale zamiluje si je skrze náklonnost, která vzniká při jejich výchově.
9. Cesta Za Snem
q9
10. A proč osoba s dobrým srdcem je odtržena, pro svůj nedokonalý vzhled, když láska sršící jí z očí by zahřála všechny osoby v říši divů, při čemž by ji ještě půlka zbyla pro bytosti všeho druhu co by lásku potřebovaly a obětovala by svůj zrak pro slepou matku aby své dítě spatřila, svůj sluch pro stařenku, aby.
11. Citáty slavných osobností
q11
12. Pojďte si s námi na chvíli odpočinout od rodičovských starostí a potěšit se vtipnými a výstižnými výroky a citáty slavných lidí.
13. Citáty slavných osobností
q13
14. Dětství je duševní stav, v němž je to vše nové zajímavé, co dospělé smrtelně nudí.
15. Citáty slávnych osobností
q15
16. William Shakespeare 1564-1616 Rodič není ten, kdo rodí, ale ten který krmí a vychovává.
17. Celé to naše vychovávání obvykle spočívá v tom, že děti káráme pro přestupky malé a že je trápíme pro činy lhostejné, nemající ani významu, ani následků.
18. V mezidobí zachovej radost George Santayana @ Život je plamen, který vždy dohoří do konce a rozžehne se znovu pokaždé, když se narodí dítě George Bernard Shaw @ Dítě je zviditelněná láska Novalis @ Ve svých.
19. Cesta Za Snem
q19
20. Každý den s citátem
q20
21. Citáty slavných osobností
q21
22. Studnice zajímavých informací, výroků a také vtipných momentů, to všechno bezesporu naše ratolesti jsou.
23. Ať už jste zde jako novopečený rodič hledáte nějaké moudro, jak na děti, sháníte se po vtipném a trefném citátu, kterým byste mohli pobavit vlastní rodiče, nebo vás baví jen tak se brouzdat citáty, motty, příslovími a ….
24. Citáty slavných osobností
q24
25. Ať už přání pro novomanžele sami vyrábíte, nebo zasíláte předtištěné, muže se Vám jako svatební inspirace hodit náš přehled veršů a citátů.
26. Prezentace Sikila
q26
27. Citáty slavných osobností
q27
28. Slovo pro Tebe
q28
29. Booktook.cz
q29
30. Citáty slavných osobností
q30
31. Každý den s citátem
q31
32. Každý den s citátem
q32
33. Citáty slavných osobností
q33
34. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
35. IFenomen.cz
q35
36. Citáty slavných osobností
q36
37. „Myslím si, že svět je dnes úplně převrácený a tolik utrpení je tu proto, že je tak velice málo lásky v domovech a v rodinném životě.
38. Každý den s citátem
q38
39. Jak vybírat dárky pro děti Ven každý den, za každého počasí Home » Posts tagged „citáty“ Tipy a novinky.
40. Chceme děti učiti ctnostem, ale nedáme jim jednati, nýbrž mluvíme k nim slova, chceme je učiti pracovitosti, ale nedáme jim pracovati, nýbrž mluvíme k nim slova, chceme , aby poznaly řád a zákony zevnějšího světa, ale nedovolíme jim zevnější svět pozorovati, aby se zanítily silou mladistvé duše pro krásno a dobro a.
41. A proč osoba s dobrým srdcem je odtržena, pro svůj nedokonalý vzhled, když láska sršící jí z očí by zahřála všechny osoby v říši divů, při čemž by ji ještě půlka zbyla pro bytosti všeho druhu co by lásku potřebovaly a obětovala by svůj zrak pro slepou matku aby své dítě spatřila, svůj sluch pro stařenku, aby.
42. Stanislavasejblova.cz
q42
43. Ať už přání pro novomanžele sami vyrábíte, nebo zasíláte předtištěné, muže se Vám jako svatební inspirace hodit náš přehled veršů a citátů.
44. Eduworld.sk
q44
45. Cesta Za Snem
q45
46. Laskajekrasna1 – Idnes
q46
47. Diskuse – Dama.cz
q47
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: