Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Pozitivní Myšlení

1. 2020 – Prozkoumejte nástěnku Pozitivni mysleni uživatele martasek40, kterou na Pinterestu sleduje 5383 lidí.
2. Velmi silné motivační video (Jim Carrey)
Thank you for watching!
3. Lenkaspurna.cz
q3
4. Motivační citáty
q4
5. Každý den s citátem
q5
6. Citáty slavných osobností
q6
7. Stickers motivation 01 Plus.
8. Motivační citáty
q8
9. Pozitivní Citáty, Motivační Citáty, Inspirativní Citáty, Legrační Citáty, Citáty, Citáty, Pozitivní Myšlení, Tapety Na Iphone.
10. Totiž – ony (některé) citáty jsou často až přespřílišným zjednodušením Pravdy a někdy zde uniká hloubka a souvislosti, které se k autorovi a k jeho citátu a životu pojí – jsou to citáty vytržené z kontextu a k tomu navíc směřující k jednomu z duchovních jedů – tzv.
11. Třeba tento: Pečuj o své myšlenky, neboť z nich se stanou slova.
12. Motivační citáty
q12
13. Citáty O Štěstí Pozitivní Myšlení Citáty O Vděčnosti Moudrá Slova Citáty Na Tapet ě Citáty Na Tapetě Motivační Citáty Povznášející Citáty Křesťanské Citáty.
14. Každý den s citátem
q14
15. Citáty slavných osobností
q15
16. 2020 – Prozkoumejte nástěnku „Osobnost“ uživatele matyaskrka na Pinterestu.
17. 2019 – Prozkoumejte nástěnku „Citáty“ uživatele t_bernkov na Pinterestu.
18. Příspěvek byl publikován v rubrice Dotazy se štítky citaty, myšlení, pozitivní a jeho autorem je Poradce.
19. Každý den s citátem
q19
20. Samozřejmostí je možnost prohlížet citáty podle autorů a čístsi tak legendární citáty umělců, politiků a filozofů jakými byli například William Shakespeare, Oscar Wilde, Seneca,Friedrich Nietzsche a další.
21. Phone wallpaper, phone backgrounds, quotes, free phone wallpapers, Citáty O Pravdě Nejlepší Citáty Oblíbené Citáty Motivační Citáty Messages Pravdy Inspirativní Citáty Citáty Velká.
22. Každý den s citátem
q22
23. Cool Stuff Motivační Citáty Inspirativní Citáty Moudrá Slova Motivační Citáty Pozitivní Myšlení Legrační Příslov í Citáty Na Téma Jak Se Udržet V Klidu.
24. HappyMag.cz
q24
25. Stránka plná citátů a pozitivního myšlení.
26. 2019 – Prozkoumejte nástěnku „citaty“ uživatele soferovamichala na Pinterestu.
27. Každý den s citátem
q27
28. Motivační Citáty, Inspirující Citáty, Moudrost, Pozitivní Slova, Kariéra, Inspirativní Citáty, Pozitivní Myšlení, Pozitivní Citáty, Motivační Citáty.
29. Lenkaspurna.cz
q29
30. HappyMag.cz
q30
31. Někdy ale v životě vznikají situace, kdy je těžké si tento koncept myšlení udržet a někdo by mohl i tvrdit, že pozitivní myšlení ….
32. HappyMag.cz
q32
33. Moudrá Slova, Přísloví, Veselé Myšlenky, Pozitivní Myšlení, Pozitivní Citáty, Pravdy, Inspirativní Citáty, Myslet Pozitivně.
34. HappyMag.cz
q34
35. HappyMag.cz
q35
36. Business Manager – Facebook
q36
37. In this On Purpose podcast episode, Jay Shetty shares 6 things you must leave behind in 2019 for a 2020 full of growth, self-development, happiness and purpose.
38. (Moments for the journey) Motivační Citáty Citáty O Štěstí Inspirační Citáty Pozitivní Citáty Inspirativní Citáty Pravdy.
39. I když jsou někdy situace, kdy by člověk do všeho „nejraději kopl“, když se vám podaří udržet si úsměv na tváři a nepoddat se naštvání, vyjdete z nich jako vítěz.
40. Respektuj sám sebe alespoň proto, abys odešel od všeho… Nejlepší věc na světě je, když můžeš obejmout… Pozitivní myšlení možná nevyřeší všechny tvé problémy… Neměj strach z nepřátel, kteří na tebe útočí… Zpráva pro každou holku, která sedí každý večer doma….
41. Citáty slavných osobností
q41
42. Každý den s citátem
q42
43. 2017 – Prozkoumejte nástěnku „fire“ uživatele ashleeverbkov na Pinterestu.
44. Každý den s citátem
q44
45. Stránka plná citátů a pozitivního myšlení.
46. Objevujte (a ukládejte) své vlastní piny na Pinterestu.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: