Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Ztrátě Času

1. 22/11/2010 · Licensed to YouTube by SME (on behalf of Sony Classical).
2. Motivační video: Pravda o vašem čase
Thank you for watching!
3. Navzdory rekordnímu počtu prodaných vozů je Muskova automobilka stále ve ztrátě, konkrétně jí to za druhý kvartál dělá minus 408 milionů dolarů a za letošek už je to přes miliardu.
4. Každý den s citátem
q4
5. Každý den s citátem
q5
6. MobilMania.cz
q6
7. Jeden dodatečný volný den nemohl kompenzovat každodenní ztráty dříve uvolněného času: být s rodinou, vychovávat děti je potřeba každý den, a ne dvakrát týdně po sobotách a nedělích (tím více, že v recesi se přesčasy a úkolové práce staly normou, a mnoho sobot se stalo pracovních).
8. Svět Úspěšných
q8
9. Vod každého kus – Blog.cz
q9
10. Alessandro Rosso, předseda Alessandro Rosso Group, je tedy první a zatím i jediný člověk na světě, který pro svůj hotel Seven Stars Galleria, skrývající se v milánské galerii Viktora Emanuela II.
11. Motivační citáty
q11
12. Angličtina bez biflování
q12
13. Be Wise Professor
q13
14. Lidé litují, jak špatně využili času, který je už za nimi, ale to je nepřivede vždy k tomu, aby lépe využili času, který jim k životu zbývá.
15. Manipulátoři
q15
16. – Všichni řemeslníci, kteří jsou špatní a nebojí se Boha, lžou a křivě přísahají buď aby více vydělali, nebo aby předešli ztrátě, nebo aby unikli bídě.
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Máme tady relativně nový fenomén,mluvící knihu,čtení knih herci.
19. Citáty v angličtině, pobavte a poučte se z moudrostí známých i neznámých osobností současných či dávných časů.
20. Lenkaspurna.cz
q20
21. Ach já někdy všelikých snů mám, všelikých touh.
22. Každý den s citátem
q22
23. René Nekuda
q23
24. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
25. Jezekvit – iDnes
q25
26. Ve filmu, stejně jako v životě, nejde vztah mezi dvěma milenci vždy hladce a někdy je třeba projít mnoha zkouškami, než dotyční najdou harmonii a štěstí.
27. Na světovém šampionátu v roce 2015 se fanoušci loučili s reprezentační kariérou legendárního útočníka Jaromíra Jágra.
28. — Tristan Tzara 1920s, As quoted in Dada Art and Anti-art, Hand Richter, Thames & Hudson, London & New York, 2004 Tzara’s reaction when in 1921 w:Picabia, Man Ray and Marcel Duchamp jokingly asked to grant them permission to use the name ‚Dada‘ as their own name for Dada in New York.
29. Každý den s citátem
q29
30. Manžel je vlastně vždycky jen jakási nahrážka milovaného muže, ne muž sám.
31. Šíp – Deník
q31
32. Citáty slavných osobností
q32
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: