Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Zklamani A Smutku

1. Smutní lidé se navenek často zdají být nejšťatnějšími, ale uvnitř nich se odehrává hra na život a na smrt Víš co je smutek.
2. Zklamání – citáty
Thank you for watching!
3. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
4. Citáty o smutku I ve smutných chvílích , které právě prožívali, dokázali vyslovit upřímné a nezapomenutelné výroky.
5. Citáty, Motta, Přísloví, Výroky, Myšlenky Vítejte na největší české stránce obsahující Citáty, Motta, Myšlenky, Aforismy, Výroky, Přísloví a Pranostiky.
6. Www.pinterest.co.kr
q6
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Každý den s citátem
q8
9. Podívejte se na to, co jste dokázali, když jste přiměli kdysi holou poušť rozkvést, vybudovali prosperující demokracii v nepřátelském světě, vyhráli bitvy a války a nyní vítězíte v míru, který je jediným trvalým vítězstvím.
10. Citáty o smutku nejsou ty, které byste si četli když je vám hej ale dodají vám pocit, že ve svém trápení nejste sami.
11. Citáty slavných osobností
q11
12. Uvědomuješ si Smutnz Citaty O Lasce A Zklamani je nejžhavějších otázkách na to kategorii.
13. Citáty slavných osobností
q13
14. Najzaujímavejšie citáty o sklamanie od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému sklamanie.
15. Citáty slavných osobností
q15
16. Srpna 2013 v 11:43 | *Miiniie* Zvedni hlavu, utři slzy, usměj se a ukaž mu, že jsi nad věcí, že tě už nikdy nezlomí, že jsi silnější a on už je jen minulost, která tě poučila do budoucna.
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Trololol.cz
q18
19. Citáty o životě
q19
20. Citáty slavných osobností
q20
21. Thepicbear.com
q21
22. Citáty o smutku I ve smutných chvílích , které právě prožívali, dokázali vyslovit upřímné a nezapomenutelné výroky.
23. Nejzajímavější citáty o smutku od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma smutek.
24. Chatujme.cz
q24
25. Když to najednou přijde, tak má člověk pocit že je všechno špatně a najednou má pocit že je na všechno sám.
26. Srpna 2013 v 11:43 | *Miiniie* Zvedni hlavu, utři slzy, usměj se a ukaž mu, že jsi nad věcí, že tě už nikdy nezlomí, že jsi silnější a on už je jen minulost, která tě poučila do budoucna.
27. Moje rodina byla přece zcela asimilována a k židovskému celku příslušela celkem vzato spíš z tradice a setrvačnosti.
28. Loučení je chvíle, kdy je třeba být hrdinou, zahlušit bolest a vysmát se snům, v pláči se usmát a necítit křivky, říct nashledanou a vě.
29. Uvědomuješ si Smutnz Citaty O Lasce A Zklamani je nejžhavějších otázkách na to kategorii.
30. Citáty slavných osobností
q30
31. Najzaujímavejšie citáty o sklamanie od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému sklamanie.
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Thepicbear.com
q33
34. Každý den s citátem
q34
35. * Nikdo nesetře slzy tak dobře jako ten, kdo je způsobil.
36. Kájulka007 – Webnode
q36
37. Czech the World
q37
38. Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání.
39. Trololol.cz
q39
40. Každý den s citátem
q40
41. Citáty o myšlení o neštěstí | o přemýšlení | o příčině | o smutku | o zklamání Nadměrné přemýšlení je největší příčinou smutku, zklamání a neštěstí.
42. Nejzajímavější citáty o smutku od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma smutek.
43. Každý den s citátem
q43
44. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
45. Tombalina.cz
q45
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: