Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Závislosti

1. Jedná se o poradenství založené na Kognitivně Behaviorálním základě, který je v současnosti považován za jeden z nejlepších přístupů k řešení problematiky závislosti a deprese.
2. citaty ze zivota….wmv
Thank you for watching!
3. Sám za sebe věřím, že mohu potvrdit, že každý má přijímací stanici pro tuto vlnu, člověk však musí vědět, co chce přijímat.
4. Vagnerová) a žije s ní, zároveň ale miluje i Soňu (V.
5. TheInstaProfile
q5
6. Citáty slavných osobností
q6
7. Každý den s citátem
q7
8. Nábytek – Sousede.cz
q8
9. Citáty slavných osobností
q9
10. Bofinka – Webnode
q10
11. Karl Heinrich Marx, dříve uváděn také jako Karel Marx byl německý filosof, politický publicista, kritik klasické ekonomie a ….
12. Citáty slavných osobností
q12
13. Najzaujímavejšie citáty o závislosti od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému závislosť.
14. Je ovšem možné domnívat se, že lid se dá udržet ve větší závislosti, když se mu jednou rukou dává, co se mu druhou rukou bere.
15. E-Bezpečí se zaměřuje na bezpečnost dětí v online prostředí, především na vzdělávání, výzkum a intervenci.
16. Trololol.cz
q16
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Blesk pro ženy – Blesk.cz
q18
19. Iva Radulayová
q19
20. Petr Hynek – Blog.cz
q20
21. Sám za sebe věřím, že mohu potvrdit, že každý má přijímací stanici pro tuto vlnu, člověk však musí vědět, co chce přijímat.
22. Svaz českých knihkupců a nakladatelů
q22
23. Pokud máš pocit, že hraješ víc, než chceš, pokud by sis přál svoje hraní omezit, úplně s ním přestat, nebo pokud si děláš starosti s tím, že hraje někdo z tvých blízkých, kniha První kroky z hráčské závislosti ti ukáže, jak své hraní dostat pod kontrolu.
24. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
25. Citáty o životním prostředí, depopulaci a novém světovém řádu “Isn’t the only hope for the planet that the industrialized civilizations collapse.
26. Na brýlích máte vypálené hlavní rysy prohlížeče.
27. Akékoľvek rozmnožovanie častí alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu prevádzkovateľa portálu je zakázané.
28. Citáty málo slovy vystihují myšlenky, které nás dokážou inspirovat nebo nám dobijí baterky.
29. Každý den s citátem
q29
30. To však neplatí pro ostatní zvyklosti, které mohou nabývat neskutečně rozličných podob v závislosti na tom, o jakou zemi, nebo kulturu se jedná.
31. Citáty slavných osobností
q31
32. Karl Heinrich Marx, dříve uváděn také jako Karel Marx byl německý filosof, politický publicista, kritik klasické ekonomie a ….
33. Nejlepší zábava na internetu
q33
34. Peržania posielajú chlapcov do školy, aby sa tam učili spravodlivosti, hovoria, že to je cieľom ich vzdelania, ako sa u nás hovorí, že cieľom je, aby sa chlapci naučili čítať a písať.
35. Citáty slavných osobností
q35
36. SlidePlayer
q36
37. Knihy Dobrovský
q37
38. Antilopa Journal
q38
39. Digitální nomádství
q39
40. Citáty slavných osobností
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: