Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Vlastenectví

1. Nejzajímavější citáty na téma vlastenectví od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma vlastenectví.
2. Válka je vůl – citáty
Thank you for watching!
3. SlidePlayer
q3
4. Citáty slavných osobností
q4
5. Město Blansko
q5
6. K jeho najznámejším dielam patrí „Charlie a továreň na čokoládu“, „Matilda“, „Čarodejnice“ a ….
7. Odkaz na stránku Citáty – Vlastenectví Pokud vás stránka citátů na téma Vlastenectví zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
8. Citáty slavných osobností
q8
9. Depositphotos
q9
10. Neexistuje nic skutečně cenného, čeho může být dosaženo bez práce a námahy.
11. Antikvariát Kladno
q11
12. Citáty k historii „Historie nás učí, že lidé a národy se chovají moudře teprve tehdy, když vyčerpali všechny ostatní možnosti.
13. Paralelní listy
q13
14. Moudrosti o akciích, burze, investování a penězích, výroky, citáty, přísloví, pořekadla, rozumy a nápady od slavných a úspěšných investorů a spekulantů.
15. Prošmejdíme svět
q15
16. Slova jako židé, muslimové a křesťané nemají v terminologii vlastenectví žádný význam, je pouze zemé zvaná Irák a my všichni jsem Iráčané.
17. InformNapalm
q17
18. Paralelní listy
q18
19. Nejzajímavější citáty o životě od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma životní, život, žít.
20. Představujeme Vám stránky České úspěchy, kde naleznete souhrn nejzajímavějších aktuálních českých úspěchů, rekordů, ale také pozvánky na akce, připomínky, výročí či zamyšlení.
21. SČP – Patriotismus
q21
22. Citáty slavných osobností
q22
23. SlidePlayer
q23
24. Citáty slavných osobností
q24
25. Albert Schweitzer citáty Na otázku, jsem-li pesimista či optimista, odpovídám, že mé poznání je pesimistické, ale mé chtění a ….
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Citace o vlasti a vlastenectví jsou plné kolosální víry v úspěch a blahobyt jejich vlastních podniků v zájmu jejich rodné země.
28. Karel Sýkora – iDnes
q28
29. Vlastenectví je pouze mizernou ctností… Oscar Wilde.
30. SlidePlayer
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: