Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Usmevu

1. Anglické citáty s překladem jsou dobrou formou, jak si procvičit nejen anglická slovíčka, ale také osvojit si volný překlad, který je u citátů velmi častý.
2. citáty Konfucius
Thank you for watching!
3. Citáty o úsmeve vznikli z myšlienky, že samotný úsmev je s očami to najkrajšie čo môžeme dostať a darovať úplne zadarmo a neobmedzene.
4. Citáty jsou rozděleny do kategorií – zamilované citáty, ženy a muží o lásce, všechny citáty o lásce.
5. Školička štěstí
q5
6. Cz je nejlepší zábavní portál pro všechny věkové kategorie, který obsahuje nejlepší hlášky, vtipy, citáty, motta apod.
7. HappyMag.cz
q7
8. Každý den s citátem
q8
9. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
10. HappyMag.cz
q10
11. Kronika života
q11
12. Pozitivnemysliet.sk
q12
13. Každý den s citátem
q13
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Ať je to boj na frontě, na barikádách, nebo jen boj volební a mezi stranami, politika touží udělat z člověka výhradně vojáka v tomto boji, nástroj v zápase o moc, schvaluje na člověku jen ty vlastnosti, které to usnadňují, na ostatních nemá zájem nebo je.
16. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
17. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
18. To connect with Koluje po netu -citáty, join Facebook today.
19. Citáty slávnych osobností
q19
20. Nejzajímavější citáty o úsměvu od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma úsměv.
21. Toto ma zaujíma „Autori nezodpovedajú za prípadné škody, ktoré môžu čitateľovi vzniknúť v dôsledku nedôslednej aplikácie múdrostí, obsiahnutej v tejto knižke.
22. Budoucnost, minulost Citáty o bohatství a chudobě Citáty o bolesti Citáty o čase a věku Citáty o dobru a zlu Citáty o hudbě Citáty o kráse Citáty o lásce Citáty o manželství Citáty o moci Citáty o mužích Citáty o myšlení Citáty o náboženství Citáty o naději Citáty o nenávisti Citáty o nevěře Citáty o osudu.
23. Cz – pranostiky, citáty, přísloví, rčení – vše na jednom místě.
24. Nietzche: Lidé se netlačí ke světlu aby lépe viděli, ale aby mohli více zářit.
25. Knihy – Heureka
q25
26. Přítel vás může mít rád pro vaši inteligenci, milenka pro váš půvab, ale rodina vás miluje bez důvodu.
27. Najzaujímavejšie citáty o úsmeve od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému úsmev.
28. Domů, Březen 2020
q28
29. [Bosmans Phil] Když se ti někdy zdá, že je život příliš těžký, zkus trochu napodobit klauna, kterému sice srdce pláče, ale který přece se smíchem hraje na housle pro jedno dítě, aby se vyléčil ze slz svého srdce.
30. Motivační citáty
q30
31. Www.liilo.cz
q31
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Citáty o humore Motto: Veselému človeku pripadá veselý celý svet Goethe Najúčinnejšou zbraňou hromadného ničenia je úsmev Vojtek Kto nemá zmysel pre humor, mal by ….
34. Každý den s citátem
q34
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: