Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Upřímnosti

1. Citáty v angličtině, pobavte a poučte se z moudrostí známých i neznámých osobností současných či dávných časů.
2. Pietní vzpomínka za zesnulé
Thank you for watching!
3. Odkaz na stránku Citáty – Upřímnost Pokud vás stránka citátů na téma Upřímnost zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
4. Každý den s citátem
q4
5. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
6. Když podvadím tebe ,zároveň podvádím i sám sebe.
7. Www.liilo.cz
q7
8. Nejneomezitelnější ze všech mezí jsou neomezitelné meze mezní omezenosti.
9. Citáty slavných osobností
q9
10. Libor Friedel
q10
11. Citáty o životním prostředí, depopulaci a novém světovém řádu “Isn’t the only hope for the planet that the industrialized civilizations collapse.
12. Člověk v tísni
q12
13. Každý den s citátem
q13
14. Každý den s citátem
q14
15. Žena zrozená v Beranu má v povaze jistý druh romantické nevinnosti a upřímnosti a radostnou víru ve své schopnosti.
16. Budete-li mít nutkání přispět do mlýna nějakým zajímavým článkem, napište komentář k dané kategorii, já jej později vložím.
17. Motivační Citáty Legrační Citáty Citáty O Upřímnosti Pravdivá Slova Moudrá Slova Roztomilé Citáty Inspirační Citáty Oblíbené Citáty Moudrá Slova.
18. Citáty jsou rozděleny do kategorií – zamilované citáty, ženy a muží o lásce, všechny citáty o lásce.
19. SlidePlayer
q19
20. Czech the World
q20
21. Jiné stránky, jiný pohled na realitu…
q21
22. Domů, Březen 2020
q22
23. Cz je nejlepší zábavní portál pro všechny věkové kategorie, který obsahuje nejlepší hlášky, vtipy, citáty, motta apod.
24. Citáty z knih – Supfee
q24
25. Medzi jeho najznámejšie diela patria romány The Life and Opinions of Tristram Shandy, Gentleman a A Sentimental Journey Through France and Italy.
26. Svět mezi řádky
q26
27. Každý den s citátem
q27
28. Jsi ta nejhezčí ze všech žen, myslel jsem, že to je jen sen, stačí mi tvůj úsměv jen, vždy zlepšíš mi špatný den, když se dívám do tvých očí,.
29. Citáty slavných osobností
q29
30. Sleviste.cz
q30
31. Odkaz na stránku Citáty – Svoboda Pokud vás stránka citátů na téma Svoboda zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
32. Motivační citáty
q32
33. Citáty,motta – Blog.cz
q33
34. Iva Radulayová
q34
35. Obecné principy cti a upřímnosti aplikoval Erasmus na konkrétní úkoly knížete, kterého zobrazil jako služebníka svého lidu.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: