Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Učení

1. Zdraví – Citáty o zdraví Peklo – Citáty o pekle Peníze – Citáty o penězích Učení – Citáty o učení Citáty o životě Manželství – Citáty o manželství Strach – citáty o strachu Duše – Citáty o duši Dobro – Citáty o dobru Vesmír – Citáty o vesmíru Sebevražda – Citáty o sebevraždě Vtipné citáty Všechny kategorie.
2. Dalajláma: 19 pravidel života – motivace do života
Thank you for watching!
3. Zlepšete si náladu a projděte ty nejlepší citáty a motta o učení, na které jsme na internetu narazili nebo je přidali naši uživatelé.
4. Môžeš stráviť nádherné chvíle objavovaním seba samého bez toho, aby si dúfal, že sa do teba po ceste niekto zamiluje, a nemusi to byť bolestivé ani prázdne.
5. Pozitivnemysliet.sk
q5
6. Eduworld.sk
q6
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Každý den s citátem
q8
9. Nejzajímavější citáty o vzdělání od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma vzdělání.
10. World Scholarship Forum
q10
11. Citáty o učení, pobavte a poučte se z moudrostí známých i neznámých osobností současných či dávných časů.
12. Mezi řečí – Ráchel Bícová
q12
13. Neznámý: Čím míň toho vím, tím víc se učím.
14. Odkaz na stránku Citáty – Učení Pokud vás stránka citátů na téma Učení zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
15. Jack Welch: Každý z nás dělá mnoho věcí tak, aby vyhověl snům jiných lidí – rodičů, partnerů, učitelů nebo spolužáků.
16. Môžeš stráviť nádherné chvíle objavovaním seba samého bez toho, aby si dúfal, že sa do teba po ceste niekto zamiluje, a nemusi to byť bolestivé ani prázdne.
17. Libor Friedel
q17
18. Citáty slavných osobností
q18
19. Digitální nomádství
q19
20. Každé vědomé učení vyžaduje ochotu snést zranění vlastní sebeúcty.
21. Czech the World
q21
22. Citáty slavných osobností
q22
23. SlidePlayer
q23
24. Plamen lásky
q24
25. Www.umeniekreativity.sk
q25
26. Citáty slávnych osobností
q26
27. Kryptomagazin
q27
28. Petr Havránek
q28
29. Neznámý: Čím míň toho vím, tím víc se učím.
30. Cz je nejlepší zábavní portál pro všechny věkové kategorie, který obsahuje nejlepší hlášky, vtipy, citáty, motta apod.
31. Odkaz na stránku Citáty – Učení Pokud vás stránka citátů na téma Učení zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
32. SlidePlayer
q32
33. Hryprodivky.cz
q33
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: