Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Přátelství A Zradě

1. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
2. Život je jako řeka, nikdy nevíš, kdy se proti tobě vzbouří!
Thank you for watching!
3. Czech the World
q3
4. Sleviste.cz
q4
5. Ing. František Knížek
q5
6. Citáty o rodině anglicky citáty o zradě a zklamání citáty o zklamání a důvěře citáty o zklamání v rodině moudra o lasce citáty láska citaty o nestastne lasce citáty o nejlepším přátelství motivační citáty anglicky citáty slavných žen vtipné citáty o mužích motta o rodině.
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Trololol.cz
q8
9. Citáty slavných osobností
q9
10. SlidePlayer
q10
11. SlidePlayer
q11
12. Osud snad chce, aby jsi v průběhu svého života poznal mnoho nesprávných lidí, aby jsi, až potkáš ty správné, je uměl ocenit a byl za ně vděčný.
13. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
14. Iwíkova knihovna
q14
15. Iwíkova knihovna
q15
16. Boj se lhostejných, ti nezabíjejí ani nezrazují, ale jejich vinou dochází na světě k vraždě i zradě.
17. World of Fantasy – Blog.cz
q17
18. Motivační citáty
q18
19. Nejzajímavější citáty o zradě od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma zrada.
20. Blesk zboží
q20
21. Nejzajímavější citáty o přátelství od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma přátelství, kamarád, přátelit, kamarádka, přítel, přítelkyně.
22. Přesně takové a tisíce dalších u nás najdete – přehledně rozdělené dle témat, štítků a samozřejmě i podle jejich autorů.
23. Každý den s citátem
q23
24. Citáty o přátelství a nepřátelství – 100 úžasných citátů Tip: u známých osobností se při najetí myší na jméno zobrazí krátké info o daném člověku.
25. Citáty o přátelích s významem poměrně častose nacházejí jak v próze, tak v poezii, neboť téma přátelství je jedním z hlavních témat světové literatury a kinematografie.
26. Přesně takové a tisíce dalších u nás najdete – přehledně rozdělené dle témat, štítků a samozřejmě i podle jejich autorů.
27. Domů, Březen 2020
q27
28. Nejzajímavější citáty o tanci a baletu od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na ….
29. Lidové pranostiky na březen, duben, květen, červen i červenec a srpen.
30. Mobilmania zboží
q30
31. Tato kniha je zpovědí o tom, jak může být člověk opravdu šťastný bez ohledu na události, které se dějí.
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Citáty slavných osobností
q33
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: