Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Přání

1. Možná vám pomůžou humorné citáty slavných osobností týkající se věku a stárnutí.
2. 3 přání
Thank you for watching!
3. Každý den s citátem
q3
4. Můžete sdílet, posílat a dělat radost nebo si ho zdarma stáhněte a pošlete e-mailem někomu, komu chcete svátky zpříjemnit.
5. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.
6. Mám napsat text a k němu přidat kus básně, a v ní ti jen popřát, ať máš se krásně.
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Vyberte si z naší široké nabídky textových a obrázkových přání a potěšte své blízké originálním textíkem či elektronickým přáníčkem.
9. Marijakes – Blog.cz
q9
10. Přečíst si tak můžete nejlepší citáty a motta dle uživatelů, nejnovější citáty a motta nebo si nechat vybrat citáty náhodně.
11. Nejslavnější citáty ke stažení (text, obrázky).
12. Obrazky a animace
q12
13. Affichez les photos, les photos de profil et les albums de „Citáty a přání“.
14. Citáty slavných osobností
q14
15. HappyMag.cz
q15
16. Rytí skla, svatební sklenice, dárky, přání k narozeninám
q16
17. Pobavime.cz
q17
18. Volte jej proto, nejste-li si jisti smyslem pro legraci oslavence, nebo povahou příležitosti, u níž chcete přání předat.
19. Aj – citÁty s obrÁzky – citÁty s obrÁzky Viac informácií Tento a ďalšie piny nájdete na nástenke Múdrosti používateľa Jozef.
20. Www.pinterest.jp
q20
21. Valentýnky si dříve předávali milenci v tajných dopisech, které byly často po dlouhou dobu jediným spojením zamilovaných osob.
22. Vše o svatbě
q22
23. Obrazky a animace
q23
24. Ať už přání pro novomanžele sami vyrábíte, nebo zasíláte předtištěné, muže se Vám jako svatební inspirace hodit náš přehled veršů a citátů.
25. Každý den s citátem
q25
26. Humorná i hřejivá přání, hlášky a citáty ke svatbě a výročí svatby Věřte, nebo ne, většinu z nich můžete dokonce relativně bezpečně použít.
27. Přání (Hledáme editory této oblasti) » Vše (bez členění dle sekce) •.
28. Každý den s citátem
q28
29. Hubatá černoška
q29
30. HappyMag.cz
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: