Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Poznání

1. “ „Mluví-li se o někom, ať už jakýmkoliv způsobem, tu jaksi se duše ztotožňuje s tou osobou a bere veškeré ty vlastnosti o kterých se mluví na sebe.
2. Tomáš Přibyl – Apollo: Dobytí Měsíce
Thank you for watching!
3. Každý člověk má ke své pravdě svá poznání, své důvody, své kořeny, ale to ho neopravňuje vidět v jiné pravdě jiného člověka důvod k nenávisti.
4. Markéta čte
q4
5. V reálném světě ovšem nic není dokonalé a přesné, takže i lidské poznání je nutně omezené, Mikulášova „poučená nevědomost” či „vědění o nevědění” (docta ignorantia), která je vlastním cílem poznání i filosofie, připomíná Sokratovo „vím, že nic nevím”.
6. Citáty slavných osobností
q6
7. Iva Radulayová
q7
8. Zdravezdravi.cz
q8
9. Cz je vstupní branou do pohádkové říše, kde se splní každý sen.
10. Citáty slavných osobností
q10
11. Czech the World
q11
12. 2005 # Peršané posílají chlapce do školy, aby se tam učil spravedlnosti – říkají, že to je cílem jejich vzdělávání, jako se u nás říká, že cílem je, aby se chlapci naučili číst a psát.
13. Jiří Charvát
q13
14. Iva Radulayová
q14
15. Kouzelná výchova
q15
16. Samozřejmostí je možnost prohlížet citáty podle autorů a čístsi tak legendární citáty umělců, politiků a filozofů jakými byli například William Shakespeare, Oscar Wilde, Seneca,Friedrich Nietzsche a další.
17. Libor Friedel
q17
18. Chval přítele veřejně, ale kárej ho mezi čtyřma očima.
19. Motivační citáty
q19
20. Knižní klub
q20
21. Czech the World
q21
22. “ Jóga šikhá upanišad „Mentální sklon vyznačující se intenzívním přáním poznat své Já a vedoucí ke spojení s Nejvyšším se.
23. Manuál tvorby veřejných prostranství – IPR Praha
q23
24. Výroky a citáty Indiánů – Až bude pokácený poslední strom, až bude poslední řeka otrávená, až bude chycena poslední ryba, tehdy poznáme, že peníze se nedají jíst.
25. 2017 – Prezrite si nástenku „citaty“ používateľa evahrubova na Pintereste.
26. Databáze knih
q26
27. Citáty slavných osobností
q27
28. Citáty slavných osobností
q28
29. Citáty slavných osobností
q29
30. Škola plnění přání
q30
31. „Po Hynkové smrti, když na mne všechny těžkosti, choroba, zármutek, bída, klam v lidech, jež jsem za přátely držela, — vše to když na mne doráželo a mysl moji tížilo, našla jsem v spisech svých listek, na němž poznamenán byl plán k „babičce“ již od tří let.
32. Citáty o lásce, citáty o životě, také citáty o mužích a ženách, citáty o sexu, o lži a pravdě a spousta dalších citátů slavných osobností.
33. Citáty slavných osobností
q33
34. Citáty o knihách Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání.
35. SlidePlayer
q35
36. Byl jí udělen titul národní umělkyně.
37. Cz » Citáty o cestování Cestuji, protože mi to umožňuje uvědomit si, kolik jsem toho ještě neviděl, kolik toho nikdy neuvidím a kolik ještě potřebuji vidět.
38. Olga Strnadová
q38
39. Otevřené noviny
q39
40. Dobre-knihy.cz – Dobré knihy
q40
41. HappyMag.cz
q41
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: