Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Porodu

1. Ráda se dívám na věci z jiného úhlu pohledu, vidím krásu věcí velkých i malých,“ vysvětluje americká fotografka Leilani Rogersová, která se na snímky z porodu specializuje.
2. Velikonoční ranní procházka parkem v Opočně.
Thank you for watching!
3. Průvodkyně na Cestě
q3
4. Citáty slavných osobností
q4
5. VidMid Photos
q5
6. Bigsta Some Social Media Adventures
q6
7. Mé oblíbené citáty a obrázky: „Pokud žena při porodu nevypadá jako bohyně, znamená to, že se k ní někdo nechová správně.
8. DocPlayer.cz
q8
9. Na to, kdy by měla přijít po porodu první menstruace, se vedou diskuze v odborných kruzích i mezi ženami a výsledkem je jen to, že je to složitý problém.
10. (Julia Child, autorka knih o vaření a moderátorka televizních kulinářských pořadů, nositelka francouzského Řádu čestné legie) Ať už je to vaření – jako v případě Julie – zahradničení, chování králíků, malování, běhání nebo třeba sbírání starých pohlednic či knoflíků, do všeho jděte naplno, s maximálním zápalem a zaujetím.
11. Citáty slavných osobností
q11
12. Smrt milovaného je velmi obtížným okamžikem a citáty na parte se mohou stát oním posledním bodem, jimiž mu můžeme vzdát úctu.
13. Citáty o životě, nemoci a smrti Citáty jsou doslovným zněním z díla nějakého spisovatele anebo doslovně zopakovaný něčí výrok, např.
14. Angličtina bez biflování
q14
15. Citáty slavných lidí, moudrosti, citáty o životě, velká sbírka citátů v angličtině a jejich překlad do češtiny.
16. Alchymie ženy
q16
17. Showing Media For Hashtag #boots
q17
18. Od spermie, početí až k porodu.
19. Průvodkyně na Cestě
q19
20. Vztah otec-matka, otec-dítě Ačkoliv o porodech toho bylo již mnoho napsáno i natočeno, ten kdo u porodu ještě nebyl, má jen.
21. Prajeme vám príjemné Dobré ránko nielen citátom, fotografiou, ale aj príbehom a zamyslením.
22. Citáty slavných osobností
q22
23. Kromě radosti z nového života obnáší i bolestivé chvilky, kterých se řada z nás obává.
24. Inspirace pro ženy
q24
25. Citáty slavných osobností
q25
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Vanda Schreierová
q27
28. Citáty slavných osobností
q28
29. Citáty slavných osobností
q29
30. Nejzajímavější citáty na téma porodnost od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma porodnost.
31. Citáty a výroky slavných osobností, pořekadla, přísloví a lidová rčení.
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Odkaz na stránku Citáty – Objetí Pokud vás stránka citátů na téma Objetí zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
34. Odkaz na stránku Citáty – Objetí Pokud vás stránka citátů na téma Objetí zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
35. Rodinné centrum Mamánek
q35
36. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
37. Kořeny a křídla
q37
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: