Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Obloze

1. Oufám že se vám citáty o koních moc líbili,a nezapomeň te se kouknout i na ostatní mé články a komentovat je.
2. Beznadej – Cesta
Thank you for watching!
3. Citáty slavných osobností
q3
4. Za krásnější Vimperk
q4
5. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha a tři křiklavě barevné pouťové balónky, které se téměř nepozorovatelně pohupují ani ne moc vysoko, ani moc nízko nad zemí.
6. Udělej dnes něco, za co ti tvé budoucí já poděkuje Cílová čára je pouze začátek úplně nového závodu Je to srdce, které rozdáv.
7. Prezentace Sikila
q7
8. Dárky Dejdar
q8
9. Vzhledem k tomu, že už jsem vám sem dlouho žádné citáty nedala a vím, že jsou mezi vámi docela oblíbené, přidávám jich sem několik právě dnes.
10. Čím delší zřídí sloupořadí, čím výše vyženou věže, čím šíře roztáhnou dějiny, čím hlouběji vykopají jeskyně jako letní obydlí, čím mohutnější sloupy podepřou stropy jídelen, tím více bude toho, co jim zakryje oblohu.
11. Citáty slavných osobností
q11
12. Každý den s citátem
q12
13. Světla na obloze Lisa Lueddecke Ósa, sedmnáctiletá dívka, žije se svou rodinou na nehostinném a chladném ostrově a musí si, spolu s ostatními, své živobytí tvrdě zasloužit.
14. SMS na dobrou noc – Superia.cz
q14
15. Citáty (43) „Jazyk je jako prasklý kotlík a do rytmu, jejž na něj vyklepáváme, se kývají medvědi.
16. Krása kapek a pavučin Procházky Múdra z valašských hlav a papulí Výlety Zahrada 2014 – II.
17. SlidePlayer
q17
18. Polovina nesnází s trávením je ze špatného jídla, a polovina z dobrého.
19. Najednou si uvědomil, že na pláži jsou celý jeho život v písku dvoje stopy, kromě těch nejtěžší okamžiků, kdy jsou pouze jedny.
20. Yoga Life Happy Life
q20
21. Dospělí mě odradili od malířské kariéry, když mi bylo šest let, a proto jsem se nenaučil kreslit nic jiného než zavřené a ….
22. Citáty slavných osobností
q22
23. Jakmile dojíte, rozhodně by se vás někdo měl zeptat, jestli vám chutnalo.
24. Www.astro.cz
q24
25. Vyhlídkový let balonem vám umí namíchat směsici vzrušujících momentů i romantických okamžiků plných úchvatných výhledů.
26. Zajímavé citáty na téma cestování, letecká doprava, ale i dovolená a zájezdy.
27. Kytky sem, kytky tam – Blog.cz
q27
28. Přeji si být už s Tebou, každý den, každou noc.
29. Odkaz na stránku Citáty – Hvězdy Pokud vás stránka citátů na téma Hvězdy zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
30. Rymarovskafarnost.wz.cz
q30
31. Ve hvězdách TV
q31
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: