Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Nešťastné Lasce

1. Vybraly jsme pro vás jen ty nejhezčí a nejkrásnější citáty o lásce.
2. Láska,přátelství,život (citáty)
Thank you for watching!
3. Možná hledáte zrovna zamilované citáty, pak máte štěstí a můžete být určitě šťastnější než ti, kteří bohužel hledají z nějakého důvodu citáty o nešťastné lásce, citáty o zklamání v lásce a další smutné věty, motta a životní moudra při.
4. Kdo ví co je zklamání, pochopí zoufalé volání ,,LÁSKO, VRAŤ SE MI.
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Webrangers.cz
q6
7. Než nenávidět a mstít se,je lepší zapomenout a milovat znovu… Přátelství může skončit láskou,ale láska nemůže nikdy skončit přátelstvím… Lásku si člověk ze srdce nevytrhne jako.
8. Citáty,básničky,obrázky :o) > Levé panely > Citáty > O nešťastné lásce O nešťastné lásce Největším vítězstvím v životě lidském je odpustit tomu, kdo Ti ublížil.
9. Každý den s citátem
q9
10. Připravili jsme zde pro vás stovky zamilovaných citátů o lásce, citáty o přátelství, o manželství, o nešťastné lásce a zklamání, ale i citáty o mužích a ženách.
11. Obrazky a animace
q11
12. Citáty slávnych osobností
q12
13. Obrazky a animace
q13
14. Czech the World
q14
15. Citáty slavných osobností
q15
16. Valentines Day Poems of Love
q16
17. Nenávidím Tě tak moc,že bych nejradši vzala zbraň a střelila ti kulku do srdce,ale miluji Tě, tak moc,že bych tu kulku raději předběhla, aby Ty jsi neumřel.
18. Czech the World
q18
19. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
20. Nenávidím Tě tak moc,že bych nejradši vzala zbraň a střelila ti kulku do srdce,ale miluji Tě, tak moc,že bych tu kulku raději předběhla, aby Ty jsi neumřel.
21. Vladkatomik – Blog.cz
q21
22. Valentines Day Poems of Love
q22
23. Někteří v něm nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích.
24. HappyMag.cz
q24
25. Každý den s citátem
q25
26. Než nenávidět a mstít se,je lepší zapomenout a milovat znovu… Přátelství může skončit láskou,ale láska nemůže nikdy skončit přátelstvím… Lásku si člověk ze srdce nevytrhne jako.
27. Webrangers.cz
q27
28. HappyMag.cz
q28
29. Jejich situaci se snaží popsat spousta knih a autorů v mnoha citátech o lásce a každý z nich ukrývá hlubokou pravdu.
30. Valentines Day Poems of Love
q30
31. Když někoho máme rádi, přijímáme ho jako součást sebe, ačkoli tajně víme, a raději o tom moc nepřemýšlíme, že se při některém a kdovíjakém chybném kroku může zase od nás oddělit a pak nás bude míň o tu část, kterou jsme už pokládali za sebe sama.
32. Svět miluje a oslavuje jen lenochy, které čas od času napadne něco hezkého, co hned za tepla naservírují.
33. SlidePlayer
q33
34. Blog u Květky – Blog.cz
q34
35. Každý den s citátem
q35
36. Připravili jsme zde pro vás stovky zamilovaných citátů o lásce, citáty o přátelství, o manželství, o nešťastné lásce a zklamání, ale i citáty o mužích a ženách.
37. Valentines Day Poems of Love
q37
38. HappyMag.cz
q38
39. Podívejte se na nejhezčí citáty o nešťastné lásce: Kdo nežije pro nikoho, nežije ani sám pro sebe.
40. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
41. Nevinnost – Blog.cz
q41
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: