Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Nemoci A Zdraví

1. AUTOR CITÁTU: Bian Que Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.
2. Modlitby od Pána Abdrushina
Thank you for watching!
3. Jdu za svými sny – Blog.cz
q3
4. Citáty slavných osobností
q4
5. Citáty a výroky slavných osobností, pořekadla, přísloví a lidová rčení Počátek zdraví spočívá ve znalosti vlastní nemoci.
6. Citáty slavných osobností
q6
7. Budoucnost, minulost Citáty o bohatství a chudobě Citáty o bolesti Citáty o čase a věku Citáty o dobru a zlu Citáty o hudbě Citáty o kráse Citáty o lásce Citáty o manželství Citáty o moci Citáty o mužích Citáty o myšlení Citáty o náboženství Citáty o naději Citáty o nenávisti Citáty o nevěře Citáty o osudu Citáty o penězích Citáty o práci a.
8. Magdalena Čevelová
q8
9. Homeoporadna
q9
10. Byl hlasatelem pesimistické filosofie a ač zůstal za svého života téměř neznámý, svým přesvědčením o iracionálním základě světa výrazně ovlivnil mnoho pozdějších myslitelů, mj.
11. CITÁTY V LATINĚ Citáty jsou doslovným zněním z díla nějakého spisovatele anebo doslovně zopakovaný něčí výrok, např.
12. Blesk pro ženy – Blesk.cz
q12
13. 26/11/2013 · 528Hz Tranquility Music For Self Healing & Mindfulness Love Yourself – Light Music For The Soul – Duration: 3:00:06.
14. 2014 „Dobře oblečená žena je ta, která si oděv i doplňky vybírá proto, že ji… Citáty Citáty o nešťastné lásce.
15. (Vadim Zeland) Zdravý člověk je krásný, ale musí na něj přijít trochu nějaké nemoci, aby se stal krásným také duchovně.
16. Homeoporadna
q16
17. Šťastní lidé
q17
18. Každý den s citátem
q18
19. Nejzajímavější citáty o nemocích od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma choroba, nemoc.
20. Homeoporadna
q20
21. Homeoporadna
q21
22. Citáty slavných osobností
q22
23. Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se tedy rozhodl přestat číst.
24. @ Největším ze všech bláznovství je obětovat své zdraví, ať je to pro cokoli, pro výdělek, postup, učenost, slávu, nemluvě o rozkoši a prchavých požitcích: spíš by člověk měl dávat zdraví přednost přede vším ostatním Arthur Schopenhauer.
25. Citem k probuzení – Webnode
q25
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Zdraví se udržuje rovnoprávností sil, vlhka a sucha, chladna a tepla, kyselého a sladkého i ostatních.
28. Homeoporadna
q28
29. Homeoporadna
q29
30. Najzaujímavejšie citáty o chorobách od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému choroby.
31. Citáty slavných osobností
q31
32. Pohlazení pro duše – Blog.cz
q32
33. Když ho nemáme k dispozici nebo s ním něco není v nepořádku, musí se člověk léčit, podstupovat různá vyšetření.
34. Rovnováha zdraví
q34
35. Nemocným zdraví smutným naději, opuštěným lásku posílám a velké objetí všem které znám a ráda mám.
36. [Montaigne Michel de ] Zdraví je vzácná věc, je to vpravdě jediná věc, která zaslouží, abychom úsilí o ni obětovali nejen čas, pot, námahu, jmění, ale i život.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: