Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Nasili Na Zenach

1. “ – Arnošt Procházka 1869 – 1925 Krom toho, že nemáme ani koule ani ptáčka, s mozkem v hlavě jsme vlastně jako chomout na Pegasu.
2. Jan Werich – Lekce svobody
Thanks for watching!
3. Motivační citáty
q3
4. Citáty slavných osobností
q4
5. „Přestože jsem po třicet let zkoumal ženskou psychiku, nejsem s to odpovědět na velkou, dosud nezodpovězenou otázku: Co vlastně ženy chtějí.
6. Nakladatelství Portál
q6
7. Najzaujímavejšie citáty o ženách od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému ženy.
8. Najzaujímavejšie citáty o ženách od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému ženy.
9. Seznam Zprávy
q9
10. Czech the World
q10
11. Hospodářské noviny
q11
12. Aj keď nie každý ženy chápe, vtipy o ženách dozaista pochopia všetci a zabavia sa na nich aj samotné ženy.
13. Citáty slavných osobností
q13
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Každý den s citátem
q15
16. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
17. Ale je nemálo těch, kteří prostoupeni zhoubnými principy dychtí po revolučním převratu, jejichž hlavním cílem je rozvířit nepokoj a podněcovat své druhy k násilným činům.
18. Časopis Sociální práce
q18
19. HlídacíPes.org
q19
20. Cílem tohoto předmětu je vychovat ze studentek/studentů skupinu odbornic/odborníků disponujících více než základním povědomím o tomto závažném společenském tématu, včetně bazální.
21. Hate free culture
q21
22. Deklarace Organizace spojených národů (OSN) o odstranění násilí páchaného na ženách z roku 1993 jej vymezuje jako „jakýkoliv rodově podmíněný čin, který vede, anebo který by mohl vést k fyzické, sexuální či psychické újmě, anebo zranění žen, včetně vyhrožování těmito činy, zastrašováním.
23. Blesk pro ženy – Blesk.cz
q23
24. Podívejte se níže na vybrané citáty slavných žen, v nichž se mluví o mateřství – nezáleží, jestli z pohledu matky, nebo potomka.
25. Www.parlamentnilisty.cz
q25
26. Ve hvězdách TV
q26
27. Přesto existují tací, kteří se o nich dokázali vyjádřit tak pravdivě a přesně, že by se jejich slova dala tesat do kamene.
28. Šachy – Citáty o hře šachy Lež – citáty o lži Duše – Citáty o duši Vítězství – Citáty o vítězství Rodina – Citáty o rodině Citáty o životě Dcera – Citáty o dcerách Všechny kategorie.
29. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
30. Ženám imponuje muž, čiže Muž, pokiaľ možno MUŽ – ale niekto, kto k nim priľne, visí na nich, miluje ich až na pokraj šialenstva, a dokonca ich potrebuje k životu, ten ich otrávi.
31. Ve hvězdách TV
q31
32. Nejzajímavější citáty o ženách od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma žena, ženy.
33. Luxury Prague Life
q33
34. Každý den s citátem
q34
35. Keď sa v roku 2001 prvý krát objavila mediálna kampaň s názvom Piata žena, mnohí nechceli veriť, že problém násilia na ženách v partnerských vzťahoch je u nás natoľko rozšírený.
36. Martin Holík
q36
37. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
38. Citáty slavných osobností
q38
39. Najdete zde citáty o lásce, životě, přátelství Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
40. Ale je nemálo těch, kteří prostoupeni zhoubnými principy dychtí po revolučním převratu, jejichž hlavním cílem je rozvířit nepokoj a podněcovat své druhy k násilným činům.
41. Citáty slavných osobností
q41