Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Narození Dítěte

1. Narodilo se vašim příbuzným, přátelům nebo známým děťátko a vy hledáte vhodná slova, jak jim k této radostné události poblahopřát.
2. Pro miminko
Thank you for watching!
3. Promedesign
q3
4. Dejdar – dárky k narozeninám, svatební dary
q4
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Dejdar – dárky k narozeninám, svatební dary
q6
7. Přání k narození chlapečka – 124 oblíbených přáníček Dnes je středa 11.
8. Marijakes – Blog.cz
q8
9. SVATEBNÍ VÝZDOBA = svatební výzdoba
q9
10. Dejdar – dárky k narozeninám, svatební dary
q10
11. Promedesign
q11
12. Člověk s širokým rozhledem a hlubokými znalostmi, novinář, spisovatel, dramatik, amatérský fotograf a nadšený zahrádkář, to byl Karel Čapek.
13. Citáty slavných osobností
q13
14. Odkaz na stránku Citáty – Narození Pokud vás stránka citátů na téma Narození zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
15. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
16. Prosím spinkej
q16
17. Cz Zveřejňování děl jinde je bez souhlasu autora zakázáno.
18. Přání k narození miminka, pošlete přání těm, na kterých vám zálěží.
19. Promedesign
q19
20. Ať už hledáte dárek k narození holčičky nebo dárek k narození chlapečka, dárek k narození dcery, syna nebo narození vnoučete, dárek k narození dítěte pro otce neboli tatínka nebo dárek pro novopečenou maminku, jste na správném místě.
21. Marijakes – Blog.cz
q21
22. Citáty slavných osobností
q22
23. Nezáleží na tom, jestli je to chlapeček nebo holčička, určitě je vhodné zaslat gratulaci a blahopřání k narození dítěte.
24. Inspirace, rýmované texty přání a blahopřání, cz elektronické pohlednice nebo SMS blahopřání k různým životním příležitostem – ať už se jedná o přání k narozeninám podle věku, přání k svátku (k jmeninám) podle jmen, blahopřání k narození dítěte, gratulace k svatbě pro.
25. Narozeninová přání a přáníčka
q25
26. Hezké a vtipné citáty na dárkovém zbožím mohou být fajn tip na originální a vtipný dárek k narozeninám, dárek k svatbě, svátku nebo třeba k narození miminka a jiným příležitostem.
27. Knižní klub
q27
28. Všichni příbuzní i přátelé spolu s vámi prožívají poslední dny vašeho těhotenství a každou chvíli kontrolují své telefony, maily nebo sociální sítě.
29. Www.dekoracezceska.cz
q29
30. Zlepšete si náladu a projděte ty nejlepší citáty a motta o dětech, na které jsme na internetu narazili nebo je přidali naši uživatelé.
31. Www.dekoracezceska.cz
q31
32. Promedesign
q32
33. Promedesign
q33
34. Samolepka Narození dítěte je určena k nalepení na zeď či nábytek – vyrobíme ji na míru ve 48 barvách.
35. U nás najdete originální dárky pro muže, vánoční dárky pro děti, vtipné dárky pro kamarády, romantické dárky pro ženy, svatební.
36. Promedesign
q36
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: