Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Nadpřirozenu

1. Já jsem se začetla i lehce pobavila, dozvěděla zajímavosti , občas padl pocit smutku, zároveň se dočítáte o nadpřirozenu.
2. 5. Odpuštění – rozhodnutí víry (Nadpřirozené vztahy) – Miloš Kozohorský / Triumfální centrum víry
Thanks for watching!
3. Antikvariát Kodytek
q3
4. Radio Wave – Český rozhlas
q4
5. Citáty o něm nám dávají poznat, jak těžké tmářství bylo za středověku ve víře v Boha a zneužití moci z toho vyplývající církvemi, když v jeho jménu se děloi zločiny, nemravnosti a rozpory s vlastním učením asi tak jako pod SSSR s ideou komunismu.
6. SlidePlayer
q6
7. Beatrice blog
q7
8. Učení, které velmi dobře doplňuje učení Alana Vincenta o odškodnění, ale z jiného úhlu.
9. Tie citáty tam nemám dlho, len pred nedávnom som sa rozhodol dať si sem „podpis“ a „avatara“.
10. Citáty slavných osobností
q10
11. Smály, kdyby Bonnie naznačila cokoli o nadpřirozenu, ale teď už ne.
12. Kdyby to byl kdokoliv, jen ne Jacob, pomyslela jsem si a zavrtěla hlavou, jak jsem jela po silnici vedoucí lesem do La Push.
13. Scriptum.cz
q13
14. Cz nemá budoucnost a je tu stále to samé (a to jsou školy pro nadpřirozené, blogy o nadpřirozenu atd).
15. Z tajemna nejvíc a opravdu citelně miluju upírskou tématiku, Vlad Drákula a nejen ten, jsou ve mě zakořeněny prapodivně hluboko a sama nevím, kde se ten zájem o ….
16. Databáze knih
q16
17. Vse se podrizuje obsahu do te miry, ze nektere sceny vypadaji absurdne, hodne situaci jde az do krajnosti, takze film docela casto pusobi jako ulet.
18. SlidePlayer
q18
19. Pojem magie, jak je použit v názvu lexikonu, je zde chápán v širším významu – jako pradávná tajná věda o přírodě, nadpřirozenu, skrytých zákonitostech existence, jako nejvyšší moudro.
20. Bigsta Some Social Media Adventures
q20
21. Kladivo na čaroděje 9 – Žrádlo pro psy – Šmíd Darek – Devátý svazek unikátního knižního seriálu psaného v intencích subžánru městské fantasy v hlavní roli s týmem netradičních detektivů bojujících proti nadpřirozenu.
22. Oblečení, látkové plínky, dečka, věci na cestu domů, ekoubrousky nebo nejlépe nastříhaný perlan a jen namáčet vodou, kosmetika – za mě vede jednoznačně Weleda (skřítkovou jsem mazala měsíčkovou mastičkou od Weledy, za celou plenkovou kariéru jsme spotřebovali v případě většího začervenání jen dva malé vzorečky od Sudocremu) a plenky (papírové na rozjezd.
23. Kniha Kladivo na čaroděje 2: Město mrtvých iba za 6,07 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.
24. Scriptum.cz
q24
25. Vylectese.cz
q25
26. Smysl života – Blog.cz
q26
27. Scriptum.cz
q27
28. Od prvních slov mi bylo jasné, že svůj názor k nadpřirozenu budu muset přehodnotit.
29. Křesťané Kroměříž
q29
30. Informační systém – Univerzita Karlova
q30
31. Lidé chtěli své odpovědi „moderním“ způsobem – racionálními, empirickými vědeckými metodami, které odhalí přirozené pozadí jevů (představy o nadpřirozenu s úsměvem odsune mezi báje) a dá „jasné odpovědi na život“.
32. Audiolibrix
q32
33. Get in touch with ☝ Simona☝ (@SimonkaSisiIrlbekova) — 1412 answers, 2994 likes.
34. Věříme v různá prorocká znamení či v neobvyklé světelné úkazy, které dříve lidé interpretovali jako prašivce, dnes je označujeme jako UFO.
35. Citáty slavných osobností
q35
36. Krajský soud v Brně odsuzující rozsudek zrušil.