Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Mě

1. Nejzajímavější citáty o životě od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma život, žít, životní.
2. Motivační Citáty – Rady do života
Thank you for watching!
3. Každý den s citátem
q3
4. Najzaujímavejšie citáty o úsmeve od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému úsmev.
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Jsou to vesměs krásné a pravdivé věci ovšem najdou se tam i smutné, ale taktéž pravdivé citáty Snad se vám budou líbit stejně jako mě „Získat kamaráda je jako nalézt poklad.
7. Každý den s citátem
q7
8. Citáty slavných osobností
q8
9. Podívej se na citáty o mužích, ale i mnohé další citáty, nejen na téma muži.
10. Dej si proto pozor, ať ji potkáš hned.
11. Je mi jedno, jestli budu zrovna spát, nebo že budu mít nějaké své problémy, nebo jestli na tebe.
12. Marless a Jaaja – Blog.cz
q12
13. Každý den s citátem
q13
14. Bob – iDnes
q14
15. Protože člověk by asi nikdy dobrovolně neopustil to bezpečí vlastní rodiny, kde je o něj postaráno milujícími rodiči a rodiče by asi těžko přenesli přes srdce, že to rozkošné a bezproblémové dítě najednou odchází.
16. Hryprodivky.cz
q16
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Nezajímá mě, co si o mně myslí a hovoří druzí.
19. Michal Mulač
q19
20. Ne každý, kdo se usmívá je váš přítel… Rubrika Citáty o životě Souvisí: citát, citáty, citáty o přátelství, o přátelství, přátelství, přítel Nejlepší přítel je ….
21. Tyto citáty vám pomohou si uvědomit spoustu věcí a je dobré, si je přečíst, když si nejste svojí láskou jisti nebo o ní pochybujete.
22. Šíp – Deník
q22
23. Nikdo neví, kolikrát jsem seděla ve svém pokoji a plakala, kolikrát jsem ztratila naději, kolikrát jsem byla zklamaná.
24. Každý den s citátem
q24
25. Citáty slavných osobností
q25
26. Czech the World
q26
27. HappyMag.cz
q27
28. Read Citáty – Mé oblíbené from the story Citáty by Eriliabook (Klára) with 38 reads.
29. Citáty slavných osobností
q29
30. Anonymní zaměstnanec: 25 let jste mě platili za moje ruce a přitom jste mohli využít i můj mozek – zadarmo.
31. Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestu, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi kroky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já.
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Citáty slavných osobností
q33
34. Liveinspirit
q34
35. Nejzajímavější citáty o matkách a maminkách od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma mamka, maminka, matka.
36. Literární alchymie
q36
37. BleuBazaar CZ
q37
38. Czech the World
q38
39. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
40. Rubrika Citáty o lásce Souvisí: láska, love, milenci, nejkrásnější citáty, obejmout, objetí, obrázkové citáty, obrázky láska, romatické obrázky, zamilované obrázky, zamilované texty, zamilované vyznání lásky Nikdy nezapomenu na naše první objetí….
41. Nejzajímavější citáty o úspěchu od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma uspět, úspěch, úspěšný.
42. Literární alchymie
q42
43. Citáty slavných osobností
q43
44. Www.balousektisk.cz
q44
45. Citáty slavných osobností
q45
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: