Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Lži A Zklamání

1. “Odhoďte proto všechnu zlobu, každou lest, pokrytectví, závist i všechno pomlouvání a jako čerství novorozenci se dožadujte neředěného mléka Božího slova, abyste jím rostli ke spáse – pokud jste ovšem okusili, jak laskavý je Pán.
2. smutna písnička
Thanks for watching!
3. Citáty slavných osobností
q3
4. Citáty slavných osobností
q4
5. Magdalena Čevelová
q5
6. Mimo děj odehrávající se v reálném čase, je kniha doplněna o několik ukázek z Aliciných snů, takže si můžeme udělat představu o tom, jaká dobrodružství hlavní dvojice zažívá poté, co se uloží k ….
7. Česká televize
q7
8. Teď vím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit, a že smutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci.
9. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
10. Vzdechy pod pečetí v dopise, chvění strun, když struna nechví se.
11. Nejzajímavější citáty o lži a zradě od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma podvod, nevěra, bolest.
12. Nemohu zapomenout krásných chvil, proč nepřibývá pohádkových víl, mocných a čarovných, co přejou lásce, vždyť to se nedá vyhrát v sázce.
13. Citáty slavných osobností
q13
14. Rubrika Citáty o životě Souvisí: citát , citát ženy , citáty , lež , lhát , lži , nejkrásnější citáty , obrázkové citáty , ženy.
15. Deprese – Stres – Diskuse – Blog.cz
q15
16. Protože každé ráno je to vždycky znovu jenom na tobě, jestli se rozhodneš, že do ….
17. Institut pro studium literatury
q17
18. Dl1.cuni.cz
q18
19. Ing. František Knížek
q19
20. „Kniha vlastně není o ničem jiném, než o jedné velké, „nepřehledné“, bitvě a spoustě umírání“.
21. V přehledné tabulce naleznete nejslavnější citáty a motta o životě, které vás poučí a které zaručeně využijete při různých společenských setkáních a dalších příležitostech.
22. Trololol.cz
q22
23. Cozivotdal.eu
q23
24. Městská knihovna
q24
25. Ing. František Knížek
q25
26. Cz je server zaměřený na citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o zklamání, dále také i na citace známých výroků, životní moudra a pranostiky které sdružujeme do velké databáze citátů, jež má v současné době již více než 23 tisíc citátů.
27. Tento pocit mají neověřený, ale protože jim přináší pozitivní naladění, jsou přesvědčeni o tom, že do toho půjdou, a že se to podaří i v realitě.
28. Podívej se na citáty o smutku, ale i mnohé další citáty, nejen na téma smutek.
29. Najdete nejrůznější slavné i méně známe citáty, které jak doufáme budou pro Vás zábavou i poučením.
30. Ústav pro českou literaturu AV
q30