Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Lidském Těle

1. Vše o lidském těle – Claybourne Anna – * Lidské tělo srozumitelně popsané podle nejnovějších poznatků lékařské vědy a příbuzných oborů * Množství jedinečných barevných ilustrací, náktresů, fotografií, mikroskopických a rentgenových snímků * Zajímav.
2. KRIŠNAMURTI – dokument o moderním indickém mudrcovi
Thank you for watching!
3. V knize najdete na každý den jeden hloubavý, zábavný či laskavý citát.
4. Citáty slavných osobností
q4
5. Šíp – Deník
q5
6. Trololol.cz
q6
7. Smith vyřkl tuto větu a chtěl ní vysvětlit, že by měli v tento den lidé zapomenout na všechny konflikty a rozpory a dávat jen lásku a štěstí.
8. Trololol.cz
q8
9. Trololol.cz
q9
10. Rovnováha zdraví
q10
11. Dark Side Of This Place – Blog.cz
q11
12. Spektrum zdraví
q12
13. Co se stane v těle člověka po smrti, je šokující – zde jsou fakta, která sotva někdo ví.
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Citáty slavných osobností
q15
16. Lidský vlas udrží 100 gramů, 10 vlasů kilogram a tisíc spojených vlasů by udrželo 100 kg.
17. Trololol.cz
q17
18. Antikvariát Kodytek
q18
19. Na tejto stránke nájdete prehľad všetkých autorov zoradených podľa abecedy.
20. To všechno má člověk, který by si zasloužil víc, jak Modré z Nebe.
21. Co se skrývá v lidském těle – podívej se pod obrázek.
22. Appendix – slepé střevo BrE / ə’pendɪks / AmE / ə’pendɪks / noun – a small extension attached to the large intestine bladder – močový měchýř.
23. Zjistěte, jak vám může systém Windows pomoct opravit desktopové aplikace, které se na hlavním monitoru zobrazují rozmazaně, když používáte více monitorů.
24. Thajské masérky při masáži využívá své dokonalé znalosti o lidském těle a energetických drahách proudících v lidském těle.
25. Dozvěděla jsem se spoustu věcí z anatomie, ale taky mi rozšířila obzory z pohledu vývoje lidského těla od pravěku až po současnost.
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Šíp – Deník
q27
28. Tyto energie se v lidském těle prolínají a ovlivňují, ale každá potřebuje být sycena jinou „výživou“: – fyzická energie je sycena výživou bohatou na vitamíny a minerály, pohybem, odpočinkem, sexuální aktivitou, pobytem v přírodě atd.
29. Citáty slavných osobností
q29
30. Změň svět – Webnode
q30
31. Citáty – SvobodaUčení.cz
q31
32. Cs.shofon.net
q32
33. Citáty slavných osobností
q33
34. Šíp – Deník
q34
35. Jméno: William Harvey Doba: 1578 – 1657 Práce: anglický lékař, známý svým objevem krevního oběhu v lidském těle a rovněž tím, že odmítl teorii samoplození (tu zformuloval Aristotelés, podle něhož živé organismy, zejména hmyz, nohou vznikat např.
36. Magazín Elita
q36
37. Hvězda televizního pořadu Otázky a odpovědi: Nevěřte Andrewu Mayneovi, je salonní kouzelník a romanopisec, který je na.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: