Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Homosexualitě

1. Ask anything you want to learn about Citáty o lásce.
2. Ježíš o homosexualitě nikdy nic neřekl (cz titulky)
Thank you for watching!
3. Městská knihovna
q3
4. Seznam Zprávy
q4
5. O tweety pečuje @fabulatorcz se svým osobitým smyslem pro povinnost.
6. ResearchGate
q6
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Univerzita Karlova
q8
9. Hospodářské noviny
q9
10. Dále argumentuju tím, že i ten nejexstrémnější projev – homosexuální akt – se projevuje mnohem častěji (rozhodně více než 4%), pokud společnost není vůči homosexualitě restriktivní (viz římští císaři, antické Řecko…), existuje tedy daleko větší procento lidí, kterým homosexuální chování přináší.
11. SlidePlayer
q11
12. Citáty slavných osobností
q12
13. Radio Wave – Český rozhlas
q13
14. Univerzita Karlova
q14
15. V pokročilejším věku se připojil k vojskům v Asii, kde skončil na Nikomédově dvoře, čímž začaly kolovat zvěsti o jeho homosexualitě.
16. Booktook.cz
q16
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Databáze knih
q18
19. HlídacíPes.org
q19
20. Citáty slavných osobností
q20
21. Seznam Zprávy
q21
22. Booktook.cz
q22
23. ABZ Knihy – ABZ.cz
q23
24. Zatímco vlasy po ramena se u žen nepovažují za zvláště dlouhé, pro muže jsou v mnohých společenstvech takové vlasy již příliš dlouhé.
25. Cz je nejlepší zábavní portál pro všechny věkové kategorie, který obsahuje nejlepší hlášky, vtipy, citáty, motta apod.
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Nejzajímavější citáty na téma homosexualita od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma homosexualita.
28. – Daniel A Autor nakonec dospívá k principiální otázce, zda Bible k otázkám homosexuality, Bible, biblická exegeze, biblické citáty, etika, homosexualita, Homosexualita: normální varianta lidského chování.
29. Oficiální stránky Slezské církve evangelické a.
30. Magazín – Aktuálně.cz – Aktuálně
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: