Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Hlupácích

1. Já to samozřejmě velmi vítám a věřím, že to otevře oči i některým hlupákům, kteří mě označovali za čínského agenta, a protože jste řekl, že je to poslední otázka, tak když jsem mluvil o hlupácích, tak my se vždycky loučíme bonmotem, že, pane Soukupe.
2. mrzí mě to=(
Thank you for watching!
3. :-) Pracovní pes je pes, který neplní pouze úlohu domácího mazlíčka, ale vykonává i jiné úkoly, pomocí kterých asistuje člověku při vykonávání nějaké činnosti nebo v ….
4. Citáty slavných osobností
q4
5. V hlupácích pak vidí skupinu mnohem mocnější nežli různé mafie a průmyslové lobby a explicitně formuluje pět zákonů lidské blbosti, z nichž vyplývají základní kritéria pro dělení osob podle toho, jak prospívají, nebo škodí sobě a druhým.
6. Business Animals
q6
7. Spasitelé demokracie nejsou ničím jiným, než skutečným ohrožením demokracie, poněvadž nejsou schopni a ochotni akceptovat a smířit se tím, že má většina jiný názor, než oni a proto převážně píší o této většině jako o hlupácích, kteří jsou slepí, poněvadž to ohrožení nevidí.
8. Pointa blog – Pointa.cz
q8
9. Pokud třeba váháš, jestli se do psaní nějaké té knížky pustit, možná tě namotivujeme.
10. Najzaujímavejšie citáty o ľuďoch od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému ľudia.
11. Když se pomocí tohoto vědění ženete za objekty světa, zajisté se dostaví hněv a vy jej nebudete schopni ovládat (hněv je výsledkem touhy, tj.
12. Každý den s citátem
q12
13. Citáty slavných osobností
q13
14. Www.instazu.com
q14
15. „Kdo píše pro hlupáky, najde čtenářů spoustu“ a další chytré citáty o knížkách a čtení.
16. Každý den s citátem
q16
17. SlidePlayer
q17
18. Vepište prosím číslo stodvacettři: Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
19. Www.instazu.com
q19
20. Ing. František Knížek
q20
21. Rozhodni se, jak jim pomůžeš, a vyber si třeba i speciální odměnu.
22. Citáty slávnych osobností
q22
23. Ing. František Knížek
q23
24. :-) Pracovní pes je pes, který neplní pouze úlohu domácího mazlíčka, ale vykonává i jiné úkoly, pomocí kterých asistuje člověku při vykonávání nějaké činnosti nebo v ….
25. Citáty o životě, ať už vtipné, moudré nebo naopak smutné jsou velmi oblíbenou studnicí moudrosti, v níž si nejeden rád čte a kde mnohý nachází inspiraci na vlastní povzbuzení, potěšení přítele či napsání trefného a moudrého přání či zprávy.
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Báseň, básně, verše, poezie
q27
28. Mají cíl, ale absolutně neví, jak toho cíle dosáhnout, a proto se zmůžou jen na denní sdílení motivačních citátů a čtení motivačních bullshitů, které jejich autoři píšou jen proto, aby rýžovali peníze na hlupácích,” dodává Kočík.
29. UmeniMilovat.cz
q29
30. Pointa blog – Pointa.cz
q30
31. Spasitelé demokracie nejsou ničím jiným, než skutečným ohrožením demokracie, poněvadž nejsou schopni a ochotni akceptovat a smířit se tím, že má většina jiný názor, než oni a proto převážně píší o této většině jako o hlupácích, kteří jsou slepí, poněvadž to ohrožení nevidí.
32. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům.
33. SlidePlayer
q33
34. Zlí jazykové tvrdí, že tak, jako není dodnes uspokojivě zodpovězena otázka, co bylo dřív – vejce nebo slepice, tak není zodpovězena ani otázka, zda byli dřív židé nebo obchodníci.
35. Net Sledujte nás na Facebooku Každý den jeden citát Sledovat Domů Ochrana osobních údajů Uživatelé Přidejte citáty.
36. SlidePlayer
q36
37. Citáty slavných osobností
q37
38. Martin Kopáček
q38
39. 24/01/2015 · Citáty o kočkách Lucie Šafářová.
40. „Demokracie nemůže existovat jako permanentní forma vlády – může trvat pouze tak dlouho, nežli voliči zjistí, že si mohu dovolit odhlasovat velkorysé výhody na účet státní pokladny.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: