Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Hloupých Lidech

1. Citáty o hlouposti a moudrosti – 100 úžasných citátů Tip: u známých osobností se při najetí myší na jméno zobrazí krátké info o daném člověku.
2. Lež, podvod a hloupost proti moudrosti a slušnosti
Thank you for watching!
3. HappyMag.cz
q3
4. Jelikož jsem na návštěvě neměl co na práci, řekl jsem si, že si to dojdu vyfotit a napíšu článek o lidech, co se chovají jako prasata.
5. Radují se z neštěstí druhého a truchlí nad jeho úspěchy, čemuž se v dobách druidů říkalo kanibalismus, anthropophagie.
6. Vokabular.ujc.cas.cz
q6
7. Citáty jsou berličky hloupých a prázdných lidí, jako je třeba Miloš Zeman, kteří se nedokážou vyjadřovat vlastními slovy.
8. Možná ne hloupých, vlastně celkem inteligentních, ale takovým tím pragmaticky vychytralým způsobem.
9. See 1,091 photos and videos by T Λ V I (@ttaavvii).
10. Nejzajímavější citáty o hlupácích od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma hlupák.
11. Scriptum.cz
q11
12. Citáty slavných osobností
q12
13. Tady tkví opradvové nebezpečí, kterému já osobně říkám motivační propaganda – složitý a hluboký problém onálepkuje povrchním a líbivým označením, které v lidech přímo vzbuzuje dojem, že jejich problém je vlastně také povrchní a snadný a že tedy jeho vyřešení bude lehké, rychlé a ….
14. Legrix – Velké tajemství člověka na zemi, kde žijeme, spočívá v objevování zrnek zlata v lidech, abychom se o ten skrytý poklad mohli dělit s ostatními.
15. Každý den s citátem
q15
16. Přehledně: Vysoká koncentrace hloupých výroků v hnutí ANO.
17. Protože obětují zdraví, aby vydělali peníze, potom obětují peníze, aby znovu získali zdraví, potom se tak znepokojují minulostí a budoucností, že si neužívají přítomnosti, a tak nežijí ani v přítomnosti ani v budoucnosti.
18. Citáty slavných osobností
q18
19. Citáty slavných osobností
q19
20. Každý den s citátem
q20
21. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
22. Každý den s citátem
q22
23. Četné výroky o přátelství mudrců, spisovatelé, politici a dalších slavných lidí někdy ovlivnit jeho aforistickou, kapacity, v kombinaci s stručné, ale obecně mají málo.
24. Citáty slavných osobností
q24
25. Každý den s citátem
q25
26. Po nedávné kritice pražského pochodu Prague Pride ze strany kardinála Duky i jeho veřejné podpoře vystoupení krakovského arcibiskupa Marka Jędraszewského, který v kázání prohlásil, že „po naší zemi už nekráčí rudý mor, ale objevil se nový, neomarxistický, který si přeje ovládnout naše duše, srdce a mysl – ne rudý, ale duhový“, jste měl potřebu se veřejně.
27. Ing. František Knížek
q27
28. Citáty slavných osobností
q28
29. Citáty slavných osobností
q29
30. Každý z nás má chvíle, kdy se cítí mizerně, má všeho plné zuby a všechno se kolem něj hroutí.
31. Každý den s citátem
q31
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Nepomohla ani tři zasedání Informačního byra, stále ostřejší rezoluce, postihování „titovských špionů“ v ostatních lidově demokratických zemích až k vystupňování této kampaně do hloupých a naprosto nesmyslných urážek.
34. Ing. František Knížek
q34
35. Czech the World
q35
36. Tombalina.cz
q36
37. Z eseje Petra Houdka Kdo má málo, tomu bude ještě vzato uveřejněné v tištěných Lidových novinách: [Na ulici převažuje názor, že chudí si za svoji situaci mohou sami, protože jsou líní a hloupí].
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: