Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Evropské Unii

1. Místo kritizování, nadávání a mrmlání jsme se rozhodli vzít pár čísel o tom, co nám přináší členství v Evropské unii.
2. Milan Zelený 2. díl: Původní ideou Evropské unie byla Evropa regionů
Thank you for watching!
3. Otevřené noviny
q3
4. Petr Hynek – Blog.cz
q4
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Na Severu.org
q6
7. Dny plné hudby, literatury, výtvarného umění, filmu, seminářů, konferencí a informačních akcí by měly připomenout významný den v historii evropské integrace a zejména zvýšit informovanost.
8. SlidePlayer
q8
9. Proroctví o Evropě, která knihovny palmových listů vydaly, nevěští pro Evropskou unii a členské státy Evropské unie pro nadcházející desetiletí nic, oč bychom měli stát.
10. Citáty slavných osobností
q10
11. POLITIQ, nezávislý politický magazín, hájící myšlenky demokracie, svobody a liberalismu.
12. Co si Havel myslel o Visegrádu, Evropské unii, Putinovi nebo přímé volbě prezidenta.
13. On 18 February, EU finance ministers updated the EU list of non-cooperative tax jurisdictions.
14. Pokud ale chceme brát náš společný osud v ekonomické a měnové unii vážně, pak musejí všichni členové dodržovat nastavená pravidla.
15. K unii byl kritický už od svých prvních projevů v Evropském parlamentu v devadesátých letech a zůstal kritickým i v době, kdy se Češi v roce 2004 do Evropy vrátili.
16. Knihkupectví Ládví
q16
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Hospodářské noviny
q18
19. Já snažil se poznati, u koho je pravda, žádal jsem letákem všechny čelné esperantisty, aby mi sdělili, proč je ten svár.
20. To, co na summitu EU navrhly čtyři východoevropské země pro zacházení s uprchlíky, by však dle této logiky mělo platit i pro platby, které dostávají z Bruselu.
21. Mně se zdá, že zde narůstá nový pohled na vystupování českého politika v zahraničí, že se bohužel znovu vracíme k neblahým tradicím naší země a že vystupování českého politika v zahraničí chválíme jen tehdy, jedná-li se o servilní přitakávání mocným.
22. Objednávajte knihu Postlisabonské procesy v Evropské uniiod autora kol.
23. Citáty slavných osobností
q23
24. Manipulátoři
q24
25. Na této stránce naleznete různé citáty a motta :) Stránka byla založena dne 25.
26. Knižní klub
q26
27. Citáty slavných osobností
q27
28. Citáty slavných osobností
q28
29. Sputnik Zprávy
q29
30. Zastavme zloděje
q30
31. Pravý prostor
q31
32. Hospodářské noviny
q32
33. — Oliver Cromwell Context: We declared our intentions to preserve monarchy, and they still are so, unless necessity enforce an alteration.
34. Knižní klub
q34
35. Seznam Zprávy
q35
36. Citáty slavných osobností
q36
37. „Mezivládní konference o hospodářské a měnové unii svolaná na prosinec 1990 byla doplněna konferencí o politické unii, se snahou zahrnout většinu již diskutovaných oblastí prohloubené spolupráce do nového a pevnějšího rámce Smlouvy o Evropské unii (SEU).
38. Citáty slavných osobností
q38
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: