Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Domově

1. Remarque) Není nic něžnějšího než kočka s.
2. Krásné citáty
Thank you for watching!
3. Proto neváhejte a vyberte si z naší nabídky polštářků s motivačními citáty, citáty o rodině a domově, ale také mezi zamilovanými či větami o štěstí.
4. Citáty o lásce, citáty ze života, citáty o přátelství a mnohé další.
5. „Budu děkovat bohu, až opět budu mezi svými a sedět třebas někde na Vysoké v lese.
6. Šťastný je ten, kdo může strávit život mezi sobě rovnými a klidně žít ve svém chudém domově, beze strachu, bez závisti, bez předstírání, bez ambicí.
7. Citáty slávnych osobností
q7
8. Pokud máte další doplňující informace k dotazu citáty o domově, napište nám do komentáře.
9. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
10. Vánoční citáty jsou jednou z nejoblíbenějších forem vánočních přání, které ocení zejména sběratelé výroků a bonmotů i ti, kteří společně se svým vinšem chtějí předat i nějaké moudro.
11. Radio Helou!
q11
12. Pro kluky (6680) Pro holky (6725) Zamilované (4665) Smutné (4519) O škole a výuce (326) Vtipné pro zasmání (1092) Básně na dobrou noc (858) Dětské pro usínání (195) Pro maminku (238) Vánoční, Ježíškovské.
13. Prošmejdíme svět
q13
14. Někdy totiž stačí jeden jediný okamžik, jedna vteřina a můžeš přijít o všechno to, co jsi doposud považoval za samozřejmost.
15. Central Style
q15
16. Nejzajímavější citáty o domově od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma domov.
17. Každý den s citátem
q17
18. Ačkoliv si to mnoho z nás nechce připustit, rodina je ten největší a nejcennější poklad, který může během svého života vyhrát.
19. Každý den s citátem
q19
20. V době, kdy sociální výhody byly pro většinu dělníků nesplnitelným snem, nemluvě o slušném domově, žili Baťovi spolupracovníci v moderních rodinných domech.
21. Citáty slavných osobností
q21
22. Albatrosmedia.sk
q22
23. Terapie-regrese
q23
24. Citáty slavných osobností
q24
25. HappyMag.cz
q25
26. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
27. Nejkrásnější citáty z Malého prince: Pohlazení po duši 12 citátů o Vánocích, které vás pobaví i potěší 15 citátů, které vám zaručeně zvednou náladu 10 vtipných citátů o manželství: Jaký máte názor vy.
28. Central Style
q28
29. Nejlevnější samolepky.CZ
q29
30. Vesele-veci.sk
q30
31. (Pablo Picasso) Kolikrát se rodiče obětují pro děti jen proto, aby jim to mohli vyčítat.
32. „Budu děkovat bohu, až opět budu mezi svými a sedět třebas někde na Vysoké v lese.
33. Citáty slávnych osobností
q33
34. Móda v ženském odívání, za celou lidskou historii a na celém světě, to jsou jen nekonečné variace na téma věčného sváru mezi přiznávanou touhou obléknout se a nepřiznanou touhou svléknout se.
35. Cítím se jako trojnásobný vyhnanec: jako Čech mezi Rakušany, jako Rakušan mezi Němci, jako Žid na celém světě.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: