Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Dětské Hře

1. 2005 # [Quintilianus Marcus Fabius] Hry chlapcům prospívají, neboť po hře věnují učení více síly a jejich pozornost je bystřejší.
2. Citáty slavných 14.díl – Karel Čapek
Thank you for watching!
3. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
4. Blesk pro ženy – Blesk.cz
q4
5. Přinášíme vám seznam nejoblíbenějších svatebních citátů, které můžete použít jak na svatebním oznámení, na svatebním blahopřání, tak i při svém svatebním projevu.
6. Citáty – SvobodaUčení.cz
q6
7. Víra pro děti
q7
8. Maturitní šerpy
q8
9. Nejzajímavější citáty o hře od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma hra.
10. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.
11. Citáty slavných osobností
q11
12. Eduworld.sk
q12
13. Blog o lásce,smutku,nenávisti,přátelství… – Webgarden
q13
14. Rytí skla, svatební sklenice, dárky, přání k narozeninám
q14
15. Nejzajímavější citáty o hře od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma hra.
16. Většina šachistů díky studiu mistrovských her ví, že dva střelci jsou silnější než dva koně, nebo střelec a kůň, ale jen pramálo tuší, jak výhodu obrátit ve výhru.
17. Podle autorů citátů o přátelství a kamarádství, můžete příteli zavolat i ve tři hodiny ráno a on vám telefon vždy zvedne a vyslechne si vás, položili byste za něj i život a dali ruku do ohně, protože víte, že to stejné by udělal i on.
18. CeskaTrafika.com
q18
19. Knihy Dobrovský
q19
20. Trololol.cz
q20
21. Každý den s citátem
q21
22. Tyrkysová knihovnička
q22
23. Citáty slavných osobností
q23
24. 2005 # [ Quintilianus Marcus Fabius ] Hry chlapcům prospívají, neboť po hře věnují učení více síly a jejich pozornost je bystřejší.
25. Eduworld.sk
q25
26. René Nekuda
q26
27. Podívejte se níže na vybrané citáty slavných žen, v nichž se mluví o mateřství – nezáleží, jestli z pohledu matky, nebo potomka.
28. Štěstí – citáty o štěstí Citáty o smrti Žena – citáty o ženách Práce – citáty o práci Citáty o přátelství Hlášky Hudba – Citáty o hudbě Zklamání – citáty o zklamání Motivační citáty Peníze – Citáty o penězích Vtipné citáty Šachy – Citáty o hře šachy Příroda – Citáty o přírodě Manželství – Citáty.
29. Martinus blog – Martinus.cz
q29
30. Citáty slavných osobností
q30
31. INETPrint.cz
q31
32. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: