Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Demokracii

1. Najzaujímavejšie citáty o demokracii od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému demokracia Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
2. Citáty: Otevřete svoje oči
Thank you for watching!
3. Poznámky pana Bavora – WordPress.com
q3
4. Citáty – Reformy.cz
q4
5. Em.muni.cz – Masarykova univerzita
q5
6. Některé biografie jsou vysublimované už od kolébky, já jsem však celý svůj život měl nesmírně blízko k nezralosti, přímo jsem se o ni otíral, nereprezentuji svět dospělých, moje slizké místo je tam, kde se zralost stýká s nezralostí, forma s bezformím….
7. Každý žák si vybere jeden citát, řekne, proč si ho vybral a vysvětlí ho svými slovy.
8. Nakladatelství Academia
q8
9. Monarchie u nás
q9
10. Ta pravá demokracie neleží v tom, abychom se rovnali vyšším, nýbrž abychom se nevypínali nad nižší, než jsme sami.
11. CEVRO už 2,5 roku provozuje na Facebooku projekt, jehož cílem je připomínat myšlenky osobností, které znaly a znají cenu svobody a demokracie.
12. Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva mužů a cizinci budou chtít práva občanů, a demokracie jim to dá.
13. Motivační citáty
q13
14. Tady na škole demokracii nečekejte.
15. Prosinec 2012 Z překladu Lídy Úlehlové připravil Václav Cibula.
16. Houpací Osel
q16
17. Film & spiritualita
q17
18. Demagogie neboli schopnost manipulovat lidmi vznikla v podstatě v demokracii, ne v jiných režimech.
19. Citáty slavných osobností
q19
20. Česká televize
q20
21. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
22. Citáty slavných osobností
q22
23. Připomínejme si myšlenky těch, kteří znali/znají její cenu.
24. Inscrivez-vous sur Facebook pour communiquer avec Ivana Dubská Prášilová et d’autres personnes que vous pouvez connaître.
25. Připomínejme si myšlenky těch, kteří znali/znají její cenu.
26. Citáty známeho emeritného profesora z MIT, lingvistu, filozofa, kognitívneho vedca a politického aktivistu pochádzajú z jeho knihy Kto vládne svetu.
27. Citáty slávnych osobností
q27
28. Videacesky.cz
q28
29. „Nesmieme nikdy zabúdať, že zmyslom volieb v liberálnej demokracii nie je výber najschopnejších, ale legitimizovanie moci.
30. Citáty slavných osobností
q30
31. TOYOTA KLUB Česká Republika
q31
32. Romanmasaryk.cz
q32
33. Citáty slávnych osobností
q33
34. Manipulátoři
q34
35. Ale v jeho nitru sedí malý Buddha, kterému nezáleží na ničem (Hovory s TGM) – orientální rčení“ „Když Pražané tu sochu odstranili, jsem rád, protože ta socha byla politickou potupou pro nás.
36. Domnívám se, že v normálním obchodníkovi se jen výjimečně projeví náhle tak humánní city a zároveň i velká moudrost a předvídavost, že impulzivně podnikne a dokáže provést takový čin, jaký jste udělal vy, pane Wintone, když jste.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: