Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Čtení Pro Děti

1. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
2. Povolání – knihy pro děti z edice Kouzelné čtení od Albi
Thank you for watching!
3. Existují výrazné genderové rozdíly – 59 % dívek považuje čtení za zábavné, u chlapců je to však pouze 37 %.
4. Uvítáme, když se s námi podělíte o vaše oblíbené citáty, nemusí být zaměřené jen na děti, ale potěší nás každý zaslaný a pro ….
5. Slovo pro Tebe
q5
6. Odkaz na stránku Citáty – Děti Pokud vás stránka citátů na téma Děti zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód ….
7. Martinus blog – Martinus.cz
q7
8. Dobre-knihy.cz – Dobré knihy
q8
9. Knihy Fenix
q9
10. Citáty slavných osobností
q10
11. „Kdo píše pro hlupáky, najde čtenářů spoustu“ a další chytré citáty o knížkách a čtení.
12. Nejzajímavější citáty o dětství od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma dětství.
13. Albatrosmedia.cz
q13
14. 2010 # [Schopenhauer Arthur] Když se do knihy dívá opice, nemůže z ní vyhlédnout apoštol.
15. Podnikatel.cz
q15
16. „Myslím si, že svět je dnes úplně převrácený a tolik utrpení je tu proto, že je tak velice málo lásky v domovech a v rodinném životě.
17. Chůvy v Anglii v roce 1805 strašili malé děti, když budou zlobit tak si pro ně přijde Bony (Napoleon).
18. Ať už bude jejich odpověď jakákoli, zábavu najdou na literárně-dramatickém festivalu v Městské knihovně, Werichově vile na Kampě, ve Spolku na Malé Straně a pro letošek nově ve Vratislavově ulici mezi Náplavkou a Vyšehradem a v zóně pro umění 8smička v Humpolci.
19. Babylonie.cz
q19
20. Mediální výchova
q20
21. Knihy jsou naší historií, kterou dokážeme oživit, jsou naše tajné sny, které můžeme prožít, jsou naší fantazií, která nám umožní utéct od reality, jsou moudrostí světa, kterou máme možnost se naučit, jsou vděčným pomocníkem v dlouhých chvílích, knihy jsou vše, co si jen dokážeme představit, záleží pouze na nás, jak budeme knihy vnímat.
22. Nejzajímavější citáty o škole a vzdělávání od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma vzdělávání, škola.
23. Dobre-knihy.cz – Dobré knihy
q23
24. Město Čelákovice
q24
25. Kořeny směřující do minulosti a křídla, volnost a svobodu, mířící k zodpovědné budoucnosti.
26. Alkohol, drogy Bohatství a peníze Čas Činy Člověk Dary Děti Divadlo a herci Dobro a zlo Domov Filozofie Genialita Historie Hlad, jídlo a pití Hloupost Hněv Hudba Humor a vtip Chvála Krása Kritika Láska Lidské vlastnosti Literatura Manželství Moudrost a rozum Móda a oblékání Muž Naděje Nemoc a bolest Nenávist Nevěra.
27. Knihy Dobrovský
q27
28. Vylectese.cz
q28
29. Knihy Dobrovský
q29
30. Nic se zdá být tak slabé pro děti jako hrozba, která se nestane před večerem.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: