Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O České Republice

1. V menu si dále můžete vybrat na příklad to, jak vznikly české symboly, vlajka, hymna, samotný název Česko nebo třeba si ….
2. Citáty slavných 4.díl -Tomáš Garrigue Masaryk – O vlastenectví
Thank you for watching!
3. V České republice se vyrábí otravné látky jako novičok jen pro výzkumné účely a v malém množství.
4. Otevřené noviny
q4
5. 2007, o tom jak naloží s odškodněním, které bude vymáhat po státu za chybné výkony orgánů činných v trestním řízení, ČTK/České noviny, 31.
6. Nedokážu si představit žít a neběhat (Paula Radcliffe z Velké Británie, držitelka ženského světového rekordu na maratonské trati).
7. Studenta.cz
q7
8. Ve spolupráci se sesterskými organizacemi napříč Lékařskými fakultami po celé České republice bychom rádi oslovili zejména studenty.
9. O České republice se již brzy bude hovořit jako o středoevropském tygru.
10. Libor Friedel
q10
11. Kdo neměl štěstí, aby se narodil do finančně situované rodiny, musí ke svému jmění přijít vlastníma rukama nebo svojí hlavou.
12. INETPrint.cz
q12
13. Radio Helou!
q13
14. A stejně jako slavní módní návrháři měli či mají své citáty i designéři židlí nebo tapet mají své myšlenky, které se zapsaly do historie.
15. Zde najdete české i slovenské citáty pečlivě roztříděny do tematických kategorií a samo-zřejmě i podle příjmení autorů.
16. Citáty slavných osobností
q16
17. Lepilova.cz
q17
18. Citáty slavných osobností
q18
19. Franchising
q19
20. Pravda o vodě
q20
21. Šíp – Deník
q21
22. Vždy se budu snažit, aby v Jihomoravském kraji a České republice žili spokojení lidé, aby tu vládla radost, dobrá vůle a pohoda.
23. O České republice se již brzy bude hovořit jako o středoevropském tygru.
24. Citáty slavných osobností
q24
25. Citáty slavných osobností
q25
26. Mezinárodní den studenstva vznikl kvůli zavření českých vysokých škol nacisty v roce 1939.
27. Komenský: Z včelařství naučil jsem se přírodu více znáti a více milovati, než z mnoha knih učených.
28. Prezentace Sikila
q28
29. Odpovídám: o republice samostatné, svobodné, demokratické, o republice hospodářsky prosperující a zároveň sociálně spravedlivé, zkrátka o republice lidské, která slouží člověku, a proto má naději, že i člověk poslouží jí.
30. Vojenští odborníci či Ústav pro jadernou bezpečnost už dříve prohlásili, že novičok se v Česku nevyráběl.
31. Citáty slavných osobností
q31
32. Papírové štěstí
q32
33. Kdo neměl štěstí, aby se narodil do finančně situované rodiny, musí ke svému jmění přijít vlastníma rukama nebo svojí hlavou.
34. INETPrint.cz
q34
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: