Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Blondýnkách

1. Nejlepší a nejnovější vtipy na světě od Zdeňka Izera o cikánech, vtipy pro děti, vtip za stovku, vtipy o Pepíčkovi, kreslené vtipy, vtipy o sexu, vtipy o blondýnkách, vtipy na téma migranti (o uprchlících a muslimech), krátké vtipy o Chucku Norrisovi, vtipy ze zdravotnictví, dětské vtipy, sprosté vtipy, vtipy o škole, erotické vtipy, aprílové vtipy, židovské vtipy.
2. ASMR CZ / zvuky věcí, šumivá bomba | Prostě Blondýna
Thank you for watching!
3. Ukazovali reportáž o sebevrahovi, který stál na mostě a vyhrožoval, že skočí dolů.
4. Citáty o úsmeve, Vtipy o cigáňoch, Online dokumentárne filmy, Básničky, zaľúbené SMS, vtipné SMS, vtipy o všetkom, filozofia, najlepšie Kategória Vtipy – Najlepšie vtipy, obrázky a videá, online hry a citáty ….
5. 2010 Informační portál přináší informace Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů.
6. Citáty slavných osobností
q6
7. Blondýnka jde do pizzerie a čišník se ptá chcete pizzu rozdělit na 6 kousku nebo na 12 a blondýnka odpoví na 6 já bych 12 nesnědla.
8. Od doby, co kosmetické přípravky umožňují zesvětlování vlasů, je změna jejich barvy velmi populární.
9. Citáty o priateľstve Smutné citáty Motivačné citáty Zamilované citáty Vtipné citáty Životné múdrosti.
10. Prezentace Sikila
q10
11. 2010 Informační portál přináší informace Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů.
12. DocPlayer.cz
q12
13. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Trenkalaskoradova | proč je havran jako psací stůl?
q15
16. Městská knihovna
q16
17. Citáty slavných osobností
q17
18. 2011 · Citáty- o lásce a přátelství – Duration: 4:19.
19. Holčičí svět – Webgarden
q19
20. Citáty slavných osobností
q20
21. DocPlayer.cz
q21
22. Citáty slavných osobností
q22
23. SlidePlayer
q23
24. Vtipy, citáty, přísloví, videa, murphyho zákony | CyberServer
q24
25. Básničky Černý humor Divoký západ Hádanky Humorné texty Chuck Norris vtipy Manželské vtipy Muži vs ženy Náboženské vtipy Ostatní Počítačové vtipy Politické vtipy Povodňové vtipy Povolání Právnické vtipy Restaurace Rozdíly Sex (18+) Šéfové Vtipy o alkoholu Vtipy o bláznech Vtipy o blondýnkách Vtipy o ….
26. Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.
27. Aktuální téma je: Citáty o lásce Minulá témata: Vtipy o práci, Kameňáky, Vtipy o blondýnkách, Vtipy o zvířatkách, Vtipy o dětech a ze školních lavic, Vtipy o mužích, Vtipy o ….
28. E to you,miluju te v 50 jazycich,pamet.
29. Nicoolqa999
q29
30. Nejzajímavější citáty o ženách od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma žena, ženy.
31. Básničky Černý humor Divoký západ Hádanky Humorné texty Chuck Norris vtipy Manželské vtipy Muži vs ženy Náboženské vtipy Ostatní Počítačové vtipy Politické vtipy Povodňové vtipy Povolání Právnické vtipy Restaurace Rozdíly Sex (18+) Šéfové Vtipy o alkoholu Vtipy o bláznech Vtipy o blondýnkách Vtipy o ….
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: