Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Niccolo Machiavelli

1. Bohatá sbírka citátů a výroků slavných osobností, přísloví, pranostik, Murphyho zákonů, hlášek z filmů a dalších.
2. MIYAMOTO MUSASHI |The Book Of Five Rings ☯ Quotes|Go Rin No Sho|
Thank you for watching!
3. Citáty Niccolo Machiavelli (1469 – 1527) – nejkrásnější citáty o lásce, životě, přátelství.
4. Antikvariat.eu
q4
5. Blog – Blog.cz
q5
6. Citáty slavných osobností
q6
7. Úvod Úvodní stránka, něco o literárním doupěti a jeho vzniku.
8. Antikvariát Valentinská
q8
9. Niccolò di Bernardo dei Machiavelli bol florentský úradník, historik a politick….
10. Niccolo Machiavelli – citáty Je nemožné přesvědčit člověka, který má při svém konání štěstí, že by si počínal lépe, kdyby své konání změnil.
11. Citáty slavných osobností
q11
12. Italský renesanční politik, prozaik, básník, dramatik, historik a vojenský teoretik Niccolò Machiavelli se narodil roku 1469 ve Florencii jako druhý syn právníka Bernarda di Niccolò Machiavelliho.
13. Citáty Niccolo Machiavelli Objevte zajímavé a ověřené citáty · Niccolò Machiavelli [makjaveli] byl italský politik, diplomat, spisovatel, hist… (strana 5).
14. Je možné stále klamat některé nebo občas oklamat všechny, ne však stále klamat všechny.
15. Niccolo Machiavelli – citáty Je nemožné přesvědčit člověka, který má při svém konání štěstí, že by si počínal lépe, kdyby své konání změnil.
16. Niccolo Machiavelli citáty na tému mat · Objavte zaujímavé citáty na témy mat · Niccolò di Bernardo dei Machiavelli bol florentský úradník, historik a politic….
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Citáty slavných osobností
q18
19. Citáty slavných osobností
q19
20. Maraton jógy
q20
21. Audiolibrix
q21
22. Citáty slavných osobností
q22
23. Komorní scéna Aréna
q23
24. Marxismus.cz
q24
25. Mezi životem, jaký je, a životem, jaký by měl být, je tak velký rozdíl, že ten, kdo nedává pozor, co se děje, a řeší pouze to, co se stát mělo, dělá mnohem více pro svoji zkázu než pro přežití.
26. Antikvariát Na Rynku, Hradec Králové – Obchod
q26
27. Pribramsko.Eu
q27
28. Citáty slavných osobností
q28
29. Štítky: Citáty Niccolo Machiavelli, Niccolo Machiavelli quotes, citáty o člověku, citáty o rodičích a dětech, autoři od písmene M.
30. Mezi životem, jaký je, a životem, jaký by měl být, je tak velký rozdíl, že ten, kdo nedává pozor, co se děje, a řeší pouze to, co se stát mělo, dělá mnohem více pro svoji zkázu než pro přežití.
31. Citáty, motta, výroky
q31
32. Mezi životem, jaký je, a životem, jaký by měl být, je tak velký rozdíl, že ten, kdo nedává pozor, co se děje, a řeší pouze to, co se stát mělo, dělá mnohem více pro svoji zkázu než pro přežití.
33. Citáty slávnych osobností
q33
34. Niccolo Machiavelli citáty Lidé rádi mění pána, protože věří, že si polepší, a v této víře se chápou zbraní proti svému vládci, ale jsou zklamáni, protože se za čas přesvědčí, že si pohoršili.
35. Modifier – modifier le code – modifier Wikidata Nicolas Machiavel (en italien: Niccolò di Bernardo dei Machiavelli) est un penseur humaniste italien de la Renaissance , né le 3 mai 1469 à Florence , en Italie, ville où il meurt le 21 juin 1527.
36. IFenomen.cz
q36
37. SlidePlayer
q37
38. Modifier – modifier le code – modifier Wikidata Nicolas Machiavel (en italien: Niccolò di Bernardo dei Machiavelli) est un penseur humaniste italien de la Renaissance , né le 3 mai 1469 à Florence , en Italie, ville où il meurt le 21 juin 1527.
39. ResearchGate
q39
40. Citáty Niccolo Machiavelli Objavte zaujímavé a overené citáty · Niccolò di Bernardo dei Machiavelli bol florentský úradník, historik a politic….
41. — Niccolo Machiavelli O odpuštění , O pomstě , O utrpení , O zlu „Je snadné někoho o něčem přesvědčit, ale těžké ho v přesvědčení udržet.
42. Je nemožné přesvědčit člověka, který má při svém konání štěstí, že by si počínal lépe, kdyby své konání změnil.
43. Niccolò di Bernardo dei Machiavelli bol florentský úradník, historik a politick….
44. Citáty slavných osobností
q44
45. Citáty slavných osobností
q45
46. Niccolo Machiavelli Je nemožné přesvědčit člověka, který má při svém konání štěstí, že by si počínal lépe, kdyby své konání změnil.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: