Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Manželství

1. Manželské vtipy jsou oblíbené nejen mezi manželi, ale mezi všemi lidmi, protože i když chlap není ženaty (žena vdaná), všichni chápou složitost manželských vztahů a tak se jim rádi zasmějí.
2. Chalíl Džibrán – O lásce
Thank you for watching!
3. Cz je nejlepší zábavní portál pro všechny věkové kategorie, který obsahuje nejlepší hlášky, vtipy, citáty, motta apod.
4. Přečíst si tak můžete nejlepší citáty a motta dle uživatelů, nejnovější citáty a motta nebo si nechat vybrat citáty náhodně.
5. Citáty slavných osobností
q5
6. A právě to je celej ten kumšt a celej ten vtip, že v manželství, když si dva lidi rozumějí a mají se rádi, dovedou si vodpustit a můžou se i přát.
7. UmeniMilovat.cz
q7
8. UmeniMilovat.cz
q8
9. Prezentace Sikila
q9
10. Je vhodné je používat například pro obohacení projevu nebo pro objasnění významu.
11. Nejradši máme takové citáty o manželství, které vystihují podstatu každodenní lásky a podprahovou hodnotu pevného slibu.
12. SVATEBNÍ VÝZDOBA = svatební výzdoba
q12
13. Motivační citáty
q13
14. Hubatá černoška
q14
15. UmeniMilovat.cz
q15
16. Zlepšete si náladu a projděte ty nejlepší citáty a motta o manželství, na které jsme na internetu narazili nebo je přidali naši uživatelé.
17. Trololol.cz
q17
18. Dárky Dejdar
q18
19. Přinášíme vám seznam nejoblíbenějších svatebních citátů, které můžete použít jak na svatebním oznámení, na svatebním blahopřání, tak i při svém svatebním projevu.
20. Někteří z nás se proto nežení, neboť marně hledají ženy, které by si je tak oblíbily jako oni sami sebe.
21. Mezi řečí – Ráchel Bícová
q21
22. UmeniMilovat.cz
q22
23. Nejzajímavější citáty o manželství od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma manželství.
24. Citáty slavných osobností
q24
25. Království žen
q25
26. Citáty o manželství, pobavte a poučte se z moudrostí známých i neznámých osobností současných či dávných časů.
27. Citáty slavných osobností
q27
28. Czech the World
q28
29. Citáty slavných osobností
q29
30. UmeniMilovat.cz
q30
31. Vtipnice.eu
q31
32. Knihcentrum
q32
33. Citáty slavných osobností
q33
34. Jsou pevně spojeni především proto, že stavějí svou vlastní lásku na základě nezlomné a svrchované lásky Boží a protože tuto lásku Boží realizují ve svém manželství.
35. Diskuse – Dama.cz
q35
36. Plamen lásky
q36
37. Budoucnost, minulost Citáty o bohatství a chudobě Citáty o bolesti Citáty o čase a věku Citáty o dobru a zlu Citáty o hudbě Citáty o kráse Citáty o lásce Citáty o manželství Citáty o moci Citáty o mužích Citáty o myšlení Citáty o náboženství Citáty o naději Citáty o nenávisti Citáty o nevěře Citáty o osudu.
38. Citáty o manželství patří k nejoblíbenějším textům na blahopřání k výročí či ke svatbě, ale jsou i hlubokou studnicí pravd a moudrosti a právě proto jsou tolik populární.
39. Citáty slavných osobností
q39
40. Snubní prsteny
q40
41. ” To je zřejmě nejčastější otázka, na kterou musí odpovídat slavní mudrci, literáti, filozofové nebo i osoby jinak veřejně známé.
42. Dárky Dejdar
q42
43. Navždy spolu
q43
44. Antikvariát sen
q44
45. Citáty slavných osobností
q45
46. Milenci se potkají, uhasí žízeň, založí rodinu a vychovají děti tam, kde je studna.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: