Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Mahatma Gandhi

1. Na mně jen záleží, jak prožiji čas, který mi byl určen.
2. Einstein Albert: Jak se dívám na svět
Thank you for watching!
3. Musíte byť tou zmenou, ktorú chcete vo svete vidieť.
4. Citáty slavných osobností
q4
5. Každý den s citátem
q5
6. Www.jatodokazu.cz
q6
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Móhandás Karamčand Gándhí citáty #1 Indický myslitel, duchovní vůdce, politik a zakladatel indické samostatnosti.
9. Svoboda je bezcenná, neznamená-li také svobodu mýlit se.
10. Citáty slavných osobností
q10
11. Czech the World
q11
12. Citáty slavných osobností
q12
13. Citáty – Mahátma Gándhí, celým jménem Móhandás Karamčand Gándhí (v dévanágarí मोहनदास करमचन्द गांधी.
14. Quote Master
q14
15. Le concept de non-violence et résistance non-violente a une longue histoire dans la pensée religieuse indienne et a eu de nombreuses occurrences dans des contextes hindouistes, bouddhistes, jaïnistes et judéo-chrétiens.
16. Štítky: Citáty Móhandás Karamčand Gándhí, Mohandas Karamchand (Mahatma) Gandhi quotes, citáty o válce, autoři od písmene G Podobné citáty Zdá se mi, že i u těch nejhezčích žen jsou dny, kdy na nich vidím, jaké budou, až budou ošklivé.
17. Citáty slávnych osobností
q17
18. Webrangers.cz
q18
19. Msblakestheater.weebly.com
q19
20. Citáty slavných osobností
q20
21. Citáty slavných osobností
q21
22. Štítky: Citáty Móhandás Karamčand Gándhí, Mohandas Karamchand (Mahatma) Gandhi quotes, citáty o člověku, citáty o světě, autoři od písmene G Podobné citáty Uvědom si, že celý čas, po který jsme neexistovali, i když to byla věčnost, jako by pro nás nebyl.
23. Citáty slavných osobností
q23
24. Citáty slavných osobností
q24
25. Citáty slavných osobností
q25
26. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
27. Citáty slavných osobností
q27
28. Citáty slavných osobností
q28
29. Citáty slávnych osobností
q29
30. Každý den s citátem
q30
31. Móhandás Karamčand Gándhí citáty #2 Indický myslitel, duchovní vůdce, politik a zakladatel indické samostatnosti.
32. Všetky citáty najnovšie najlepšie náhodný citát autori podla počtu hodnotení vyhľadávanie FACEBOOK Úžasné, výstižné a poučné citáty o láske, priateľstve, živote.
33. Biographie de Mohandas Karamchand Gandhi Mohandas Karamchand Gandhi, issu de la caste des Vayshia, est né en Inde, à Porbandar dans l’Etat du Gujarat, dans une famille relativement aisée.
34. Citáty slávnych osobností
q34
35. Editmax Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
36. OdZadu – Startitup
q36
37. L’approche de résistance non violente de Gandhi a eu une grande influence sur les mouvements de défense des droits civiques dans le ….
38. Citáty slavných osobností
q38
39. Citáty slavných osobností
q39
40. Citáty Mahátma Gándhí Objevte zajímavé a ověřené citáty · Mahátma Gándhí, celým jménem Móhandás Karamčand Gándhí , byl jeden z největších….
41. Citáty slavných osobností
q41
42. Móhandás Karamčand Gándhí, nazývaný aj Mahátmá, bol indický mysliteľ a politik.
43. — Махатма Ганди pre-eminent leader of Indian nationalism during British-ruled India 1869 – 1948 Posthumous publications (1950s and later), Mahatma Gandhi The Collected Works Volume 61, Ahmedabad, 1975, p, 46-57.
44. Móhandás Karamčand Gándhí, nazývaný aj Mahátmá, bol indický mysliteľ a politik.
45. Ale kde je konečným cílem hledání Pravdy, nechť jakkoli jsou zkříženy lidské plány, výsledek není nikdy škodlivý a je často lepší než jsme čekali.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: