Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Den

1. Odkaz na stránku Citáty – Den Pokud vás stránka citátů na téma Den zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód ….
2. Citáty o životě
Thank you for watching!
3. Jste-li zaměřeni především na poznávání různých autorů, doporučujeme navštěvovat stránku „Dnešní výročí“, která se aktualizuje pravidelně každý den.
4. Každý den s citátem
q4
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Shaw: Bůh stvořil ženu a muže, ale zapomněl si to dát patentovat, pročež každý lepší hlupák může udělat totéž.
7. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
8. Každý den s citátem
q8
9. Cz, ze kterého jsou čerpány citáty pro tuto stránku.
10. Odkaz na stránku Citáty – Den Pokud vás stránka citátů na téma Den zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód ….
11. Motivační citáty
q11
12. Citáty slavných osobností
q12
13. Zde vám přinášíme několik nejlepších citátů a přísloví na téma otec/otcovství, z per známých osobností, které z vašeho přáníčka ke dni otců udělají originální vinš.
14. Bob – iDnes
q14
15. Najzaujímavejšie citáty o ženách od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému ženy.
16. Citáty slavných osobností
q16
17. Najzaujímavejšie citáty na tému deň od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému deň.
18. Citáty » O živote Vysoký plat Ak máš vysoký plat, ale musíš pracovať 90 hodín týždenne a zanedbávať svojich milovaných, aby si tie peniaze získal, nie je to prosperita.
19. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
20. Samozrejmosťou je možnosť prehliadať citáty podľa autorov a prečítať si tak legendárne citáty umelcov, politikov a filozofov, akými boli napríklad William Shakespeare, Oscar Wilde, Seneca, Friedrich Nietzsche a ďalší.
21. Každý den s citátem
q21
22. Nejlepší citáty o životě Den co den nesčetněkrát myslím na to, že můj vnější i vnitřní život má oporu v tom, co vykonali a co konají lidé současní i ti, co už zemřeli, myslím na to, že se musím snažit dávat tolik, kolik jsem úplně sám přijal a přijímám.
23. Citáty slavných osobností
q23
24. Bob – iDnes
q24
25. Krampolinka
q25
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Jste-li zaměřeni především na poznávání různých autorů, doporučujeme navštěvovat stránku „Dnešní výročí“, která se aktualizuje pravidelně každý den.
28. Inspirativní a motivační citáty, které vám pomohou nalézt ztracenou energii Dali jsme pro vás dohromady seznam našich nejoblíbenějších motivačních citátů, které vám pomohou znovu si srovnat v hlavě myšlenky a priority a pustit se do dalších úspěšných projektů a začít si plnit vysněné vize a sny.
29. Každý den s citátem
q29
30. Citáty slavných osobností
q30
31. Bob – iDnes
q31
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Rozběháme Česko
q33
34. M.zdravezdravi.cz
q34
35. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
36. Citáty slavných osobností
q36
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: