Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Člověk Příroda

1. Člověk má alespoň špetku rozumu, aby poznal, že bez něho žít nelze, žije z citů a s city toho rozum mnoho nesvede.
2. O PRÍRODE
Thank you for watching!
3. Citáty slavných osobností
q3
4. Maturitní šerpy
q4
5. Ekoporadenstvi.ic.cz
q5
6. Magdalena Čevelová
q6
7. NEJkrásnější, NEJzajímavější, NEJoblíbenější prezentace pro Vás
q7
8. Citáty slavných osobností
q8
9. Citáty slavných osobností
q9
10. Paracelsus, vlastním jménem Philippus Aureolus Theophrastus Bombastus von Hohenheim, byl alchymista, astrolog a lékař, který učinil několik důležitých objevů a předznamenal vznik novodobého lékařství.
11. Houpací Osel
q11
12. Příroda nám dala iluze jako náhradu za to, co nejsme a smysl pro humor jako náhradu za to, co jsme.
13. 1 1000135 Ať se to líbí člověku nebo ne, je nástrojem přírody.
14. Mikrodobrodružství
q14
15. ZŠ a MŠ Doksy – Staré Splavy
q15
16. Czech the World
q16
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Člověk je dílem přírody, existuje v přírodě, nemůže se od ní izolovat, nemůže – a to ani v myšlení – se z přírody vyabstrahovat.
19. Samozřejmostí je možnost prohlížet citáty podle autorů a čístsi tak legendární citáty umělců, politiků a filozofů jakými byli například William Shakespeare, Oscar Wilde, Seneca,Friedrich Nietzsche a další.
20. Jako úvod k citacím bych také velice ráda uvedla i všeobecné citáty, které se mi vybavují v souvislosti s Tarotovou sadou a které dle mého mínění tak.
21. Člověk musí věřit, že lze pochopit nepochopitelné, jinak by o tom nezačal přemýšlet.
22. @ Příroda dala člověku sílu vůle, aby si sám pomohl dál, když ho nechá asi na půli cesty padnout Francois de Salignac de La Mothe Fenelon @ Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se přitom přiučil něčemu, co měl rozhodně vědět, než začal stavět Friedrich Nietzsche.
23. Člověk pociťuje neobyčejnou rozkoš, podmaní-li si sterými pozornostmi srdce mladé krásky a vidí-li denně nové pokroky.
24. Štítky: Citáty Georg Wilhelm Friedrich Hegel, Georg Wilhelm Friedrich Hegel quotes, citáty o člověku, autoři od písmene H Podobné citáty Člověk je pouhá třtina, to nejslabší, co chová příroda….
25. Také člověk by to měl tak dělat a neschovávat staré papíry a listy, které mu zabraňují prožívat nové a čisté jaro.
26. Každý den s citátem
q26
27. Read Citáty – Příroda from the story Citáty by Eriliabook (Klára) with 34 reads.
28. Štítky: Citáty Karel Čapek, Karel Appel quotes, citáty o člověku, citáty o nenávisti, autoři od písmene C Podobné citáty Žena by byla zoufalá, kdyby ji příroda stvořila tak, jak vypadá díky módě.
29. Czech the World
q29
30. Citáty slavných osobností
q30
31. Každý den s citátem
q31
32. Každý den s citátem
q32
33. Paul Henry Dietrich Holbach Mnozí „důmyslní“ lidé mají velkou radost z toho, že prý se člověk vždy víc a více od přírody emancipuje.
34. Každý den s citátem
q34
35. 2 1000018 A tak člověk, který na všechny žárlí, zůstane navždy chuďasem.
36. Citáty slávnych osobností
q36
37. Libor Friedel
q37
38. Vesmír o Nás
q38
39. Orientální jazyky
q39
40. “ — Adolf Hitler nacistický diktátor, německý politik 1889 – 1945 „Demokratické zřízení doplatí na to, že bude chtít vyhovět všem.
41. Odkaz na stránku Citáty – Člověk Pokud vás stránka citátů na téma Člověk zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
42. Odkaz na stránku Citáty – Příroda Pokud vás stránka citátů na téma Příroda zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: