Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Baťa

1. Úžasné, výstižné a poučné citáty o láske, priateľstve, živote.
2. Edvard Beneš, projev po odsunu Němců
Thank you for watching!
3. Všechno zlo v životě pochází z duševní prázdnoty, nudy, lenosti, a to vše je nevyhnutelné, když si člověk zvykne žít na účet druhých.
4. Tomáš Baťa, (1876 – 1932), podnikateľ „Náš život je jediným predmetom na tomto svete, ktorý nemôžeme považovať za svoje súkromné vlastníctvo, pretože sme ničím neprispeli k jeho vzniku.
5. Diary of the Winners.cz
q5
6. Citáty.Editmax
q6
7. Business Animals
q7
8. Www.kvalitni-zivot.cz
q8
9. Šéf koncernu Baťa, národohospodář, starosta Zlína.
10. Www.kvalitni-zivot.cz
q10
11. Www.art-d.biz
q11
12. Po smrti polovlastního bratra Tomáše v roce 1932 se stal v souladu s jeho závětí jediným majitelem akciové společnosti Baťa ve Zlíně, kterou poté, za úzké spolupráce blízkých spolupracovníků, ředitelů firmy Dominika Čipery a Hugo.
13. Moje-provize.cz
q13
14. Tie hľadá toľko ľudí, že sa po nich nedá prísť nikam.
15. Citáty z knih – Supfee
q15
16. Skvělé inspirující citáty od autora Tomáš Baťa.
17. Www.art-d.biz
q17
18. Král obuvi, protože vytvořil světové obuvnické impérium, v letech 1923 až 1932 starosta města Zlín a veřejný činitel.
19. Zaviedol mnohé nové myšlienky vo výrobe a predaji svojich výrobkov, ktorými dokázal ovplyvniť množstvo budúcích ekonomov.
20. Štítky: Citáty Tomáš Baťa, Anonymous quotes, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o pravdě, citáty o válce, citáty o víře, autoři od písmene B Podobné citáty Hospodářský pokles je, když se bez práce ocitne váš soused.
21. „Neříkej, že to nejde, raději řekni, že to zatím neumíš“ Tomáš Baťa.
22. Magazín – Aktuálně.cz – Aktuálně
q22
23. Stieg Larsson
q23
24. Citáty slávnych osobností
q24
25. Ak tu nenájdete ten váš, ktorý vás najviac nakopáva, tak mi ho napíšte do komentára a ja ho následne pridám medzi ostatné.
26. Stieg Larsson
q26
27. Tomáš Baťa: Malou výrobu je možné řídit s malými lidmi.
28. Července 1932 Otrokovice) byl spolu s bratrem Antonínem ml.
29. Při obsazování vedoucích míst v zahraničí nebylo pro mne rozhodující odkud kandidát pochází, nýbrž jaká je jeho zdatnost uspět.
30. Bohatá sbírka citátů a výroků slavných osobností, přísloví, pranostik, Murphyho zákonů, hlášek z filmů a dalších.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: