Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citát Svatba

1. Pokud něčím přispějete, budeme za to rádi, mnohem důležitější však pro nás bude, že strávíte tento den s námi.
2. OTECKOVIA – Linda ušla z vlastnej svadby!
Thank you for watching!
3. Www.snubaky.cz
q3
4. UmeniMilovat.cz
q4
5. Dárky Dejdar
q5
6. Online FOTO EFEKTY zdarma – Blog.cz
q6
7. Czech the World
q7
8. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
9. 22/11/2012 · This feature is not available right now.
10. Svět svateb.cz
q10
11. Svatební zboží
q11
12. Dárky Dejdar
q12
13. Když se dva rádi mají a slavnostní slib si dají, pak nejkrásnější je svět, vy poznáváte to zrovna teď.
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Svatební dekorace
q15
16. Www.tesco-graduates.cz
q16
17. Svatba Žijte spolu, pijte spolu, jezte u jednoho stolu, spěte v jedné posteli, ať Vám pánbůch nadělí.
18. “ Dnešní žena nedůvěřuje manželství, které je žalářem, chce být považována za osobnost, za družku, která chce zůstat živou ženou, a nebýt vdovou už den po svatbě, protože ji muž nechává doma, věnuje se jiným zaměstnáním, pokud nedělá jiné výboje.
19. Svatební oznámení
q19
20. Trololol.cz
q20
21. Vše o svatbě
q21
22. Smyslem a podstatou svatebního oznámení má být nejen informovat hosty o samotném obřadu, ale obohatit toto oznámení vlastní pocity budoucích manželů.
23. Unsubscribe from GRINGO tvroma cvetanov.
24. Navždy spolu
q24
25. Cz / Radio Vaticana – česká sekce / Záznam denního vysílání českého pořadu vatikánského rozhlasu / Krátký biblický citát s krátkým komentářem (anglicky).
26. Hubatá černoška
q26
27. Přinášíme vám seznam nejoblíbenějších svatebních citátů, které můžete použít jak na svatebním oznámení, na svatebním blahopřání, tak i při svém svatebním projevu.
28. Online FOTO EFEKTY zdarma – Blog.cz
q28
29. Moudra a citáty, které jsou vhodné na svatební blahopřání, uvítáte.
30. UmeniMilovat.cz
q30
31. BudeVeselka.cz
q31
32. Pokud budete tvořit svatební web, může být hned na úvodní stránce a stejně tak ho klidně připište i do svatebních novin.
33. A jak už sám název výročí napovídá, hedvábné šátky, šály, kravaty či povlečení, to jsou ty pravé dárky pro tento rok.
34. Svatební oznámení
q34
35. Mimca77 My sme nasli pekny rym sice po slovensky, ale da sa dat do cestiny a stale sa rymuje Tak to skusim napisat po cesky, sorry ak su tam chyby „Timhle krokem zerty bokem, od dnes spolu kazdym rokem“ potom sa mi este paci „Mozno nemame vsetko, ale spolu nam nic nechyba“, „Hladali sme stastie a nasli sme seba“, ale nic z toho asi nie je uplne presne to, co si chcela.
36. Mohu Vás samozřejmě odkázat na nabídku citátů na našich stránkách, a pokud se Vám něco zalíbí, jedině dobře, ale myslím si, že nejlepší motta jsou psaná životem.
37. Můžete jimi ozdobit svatební album, svatební fotoknihu a své místo mohou najít i na různých svatebních dekoracích – například na kořeni svatebního stromu.
38. Www.kvalitni-zivot.cz
q38
39. Srdce je symbol lásky, láska je slabá jako nit, něžně se k sobě chovejte a nedovolte přetržení této nitě.
40. Vybírejte pečlivě své svatební dodavatele Dodavatele svatebních služeb, na kterých vám záleží nejvíce, zvolte určitě na základě osobního setkání a pocitu, který z nich máte.
41. Czechdesign
q41
42. Jazyková škola LITE
q42
43. Svatební dekorace
q43
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: