Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Cesta Citáty

1. Omlouvej se, když bys měl a nech plavat věci, které nemůžeš změnit.
2. Nejsilnější motivační citáty k posilování
Thank you for watching!
3. (Cicero) Jsou dvě tragédie v životě: Jedna, když nedostanete, co vaše srdce žádá – ….
4. Najzaujímavejšie citáty o vernosti od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému vernosť.
5. Každý den s citátem
q5
6. Cultures.cz
q6
7. Autor: cesta za snem | Říj 10, 2019 | Citáty, Osobní rozvoj | 0 komentářů V tomto článku najdeš motivační citáty, které mají velký potenciál změnit tvůj život a namotivovat tě k akci, která vede k výsledkům.
8. Vanesa.ruzickova.sweb.cz
q8
9. Najzaujímavejšie citáty o ceste od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému cesta.
10. Citáty slavných osobností
q10
11. Citáty slavných osobností
q11
12. Lenkaspurna.cz
q12
13. Motivační citáty
q13
14. Milujem Ťa Inšpiratívne Výroky Citáty Na Tapetu Obrázkové Výroky Pozitívne Myšlienky Citáty Vtipy Citát Zdravie.
15. Omlouvej se, když bys měl a nech plavat věci, které nemůžeš změnit.
16. HappyMag.cz
q16
17. Každý den s citátem
q17
18. Nejzajímavější citáty o cestě od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma cesta.
19. HappyMag.cz
q19
20. Průvodkyně na Cestě
q20
21. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
22. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
23. Nejzajímavější citáty o cestě od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma cesta.
24. Citáty slavných osobností
q24
25. HappyMag.cz
q25
26. Dag Hammarskjöld Neukazuj nám cíl bez cesty, jež k němu míří, protože cíl i cesta jsou navzájem spojeny: změníš-li jedno, promění se ti i druhé a jiná cesta tě zavede k jinému cíli.
27. Motivační citáty
q27
28. Omlouvej se, když bys měl a nech plavat věci, které nemůžeš změnit.
29. Jack Welch: Každý z nás dělá mnoho věcí tak, aby vyhověl snům jiných lidí – rodičů, partnerů, učitelů nebo spolužáků.
30. Citáty o životě vám mohou pomoct otevřít oči, změnit život nebo začít dělat něco jinak.
31. Digitální nomádství
q31
32. Cesta Za Snem
q32
33. Citáty slavných osobností
q33
34. Autor: cesta za snem | Říj 10, 2019 | Citáty, Osobní rozvoj | 0 komentářů V tomto článku najdeš motivační citáty, které mají velký potenciál změnit tvůj život a namotivovat tě k akci, která vede k výsledkům.
35. Citáty slávnych osobností
q35
36. Citáty slavných osobností
q36
37. Ve dnech, kdy budete vyčerpaní a nebudete vědět co dál, ve vás mohou motivační citáty, knížky a přednášky probudit sílu a vůli pokračovat dál.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: