Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Bohaty Tata Chudy Tata

1. Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst.
2. Bohatý otec, chudobný otec
Thank you for watching!
3. Tato kniha by měla být povinnou četbou pro finanční plánovače nebo kohokoliv, kdo se zajímá o to, jak se stát finančně nezávislým.
4. TopTrending.cz
q4
5. Antikvariát Kladno
q5
6. Tomáš Zahradník
q6
7. Nové rozšířené vydání celosvětového bestselleruTato kniha by měla být povinnou četbou pro finanční plánovače nebo kohokoliv, kdo se zajímá o to, jak se stát finančně nezávislým.
8. Beletrie.eu
q8
9. Levné knihy
q9
10. Jeho kniha Bohatý táta, chudý táta inspiruje k odlišnému nazírání na finanční gramotno.
11. Ezoterický obchod a knihkupectví
q11
12. Ezoterický obchod a knihkupectví
q12
13. Kiyosaki na nielen opisuje svoje a neskor to ako sa dostal do biznisu, ale aj system ako mozete svoje financne myslenie zmenit aj vy.
14. CHUDÝ TÁTA Ve spolupráci s DE-film kanálem Trochu lepší, jsme si pro vás dnes připravili speciální video, kde si rozebereme klíčové informace z knihy Bohatý táta, chudý táta od Roberta Kiyosakiho.
15. Kniha Bohatý táta, chudý táta Čas od času se na knižním trhu objeví titul, který ohromí nečekaným úspěchem a ovlivní miliony čtenářů.
16. Diary of the Winners.cz
q16
17. Mujuspech.cz
q17
18. Pokud nám dáte souhlas, můžeme náš web také přizpůsobit podle Vašeho chování při jeho prohlížení a s vaším souhlasem tyto informace také předat reklamním společnostem a sociálním sítím, aby Vám zobrazily cílenou reklamu, nebo za účelem e-mailového oslovení.
19. Knihy – Bazoš
q19
20. Co bohatí učí svoje děti a chudí a střední vrstvy ne a co z toho jsem se rozhodla aplikovat.
21. Antikvariát Brno
q21
22. Antikvariát Dana Kurovce
q22
23. Antikvariát u Brouků Zlín
q23
24. Knihcentrum
q24
25. Antikvariát Kladno
q25
26. CHUDÝ TÁTA Ve spolupráci s DE-film kanálem Trochu lepší, jsme si pro vás dnes připravili speciální video, kde si rozebereme klíčové informace z knihy Bohatý táta, chudý táta od Roberta Kiyosakiho.
27. Vdocuments.mx
q27
28. Antikvariát Kladno
q28
29. Antikvariát Kladno
q29
30. Antikvariát knihkupectví Václav Beneš
q30
31. Tato kniha by měla být povinnou četbou pro finanční plánovače nebo kohokoliv, kdo se zajímá o to, jak se stát finančně nezávislým.
32. Knihcentrum
q32
33. ProdejHNED.cz
q33
34. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty.
35. Antikvariát Olomouc Holice
q35
36. Ve spolupráci s Youtube kanálem Trochu lepší, jsme si pro vás dnes připravili speciální video, kde si rozebereme klíčové informace z knihy Bohatý táta, chudý táta od Roberta Kiyosakiho.
37. Www.antikvariat-bohumin.cz
q37
38. Www.antikvariat-bohumin.cz
q38
39. Knihkupectví Ládví
q39
40. Levné knihy
q40
41. Antikvariát Olomouc Holice
q41
42. Antikvariát Dana Kurovce
q42
43. Přímá pomoc – YeahCoach.com
q43
44. Kiyosaki na nielen opisuje svoje a neskor to ako sa dostal do biznisu, ale aj system ako mozete svoje financne myslenie zmenit aj vy.
45. Byt bohaty neznamena mit penize, penize neprinasi ani stesti ani radost a do hrobu si je nevezmete, tak co misto premrsteneho kupeni bohatstvi se zamyslet nad tim, ze vse tu mate, ale jen hlupak si kupuje to co je zadarmo :) Nikola S.
46. Antikvariát Valentinská
q46
47. Kniha, kterou jsem si nemohla nechat ujít, když jsem začala hledat sama sebe a přemýšlela, jak se dostat z bludného kruhu vyhoření.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: