Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Anglicky Citáty

1. Na tomto zábavním portálu se nachází jedna z největších databází nejlepších citátů, které můžete na internetu naleznout.
2. Nejsilnější motivační video (CZ Titulky)
Thanks for watching!
3. Samolepky na zeď
q3
4. Proč muži lžou a ženy pláčou Fotoalbum Anglické citáty obrázky citáty o životě anglicky Hledat Googlem | Projekty na vyzkoušení Proč muži lžou a ženy pláčou Fotoalbum Anglické citáty obrázky Krásné anglické citáty (+ překlad) Proč muži lžou a ženy pláčou Fotoalbum Anglické citáty obrázky Výsledek obrázku pro citáty o přátelství anglicky | moje.
5. Lidé se mění a věci se kazí, ale vždycky si pamatuj – ŽIVOT JDE DÁL.
6. Nakladatelství Edika
q6
7. Ask anything you want to learn about ★Popisky K Fotkám by getting answers on ASKfm.
8. Citáty slavných osobností
q8
9. Každý den s citátem
q9
10. Městská knihovna v Praze
q10
11. Samozrejmosťou je možnosť prehliadať citáty podľa autorov a prečítať si tak legendárne citáty umelcov, politikov a filozofov, akými boli napríklad William Shakespeare, Oscar Wilde, Seneca, Friedrich Nietzsche a ďalší.
12. ChinaExpress
q12
13. Anglický citáty #1 Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Citát, citáty Citáty Citáty na cestu do nového roku (Články) Je velikou útěchou, uvědomujeme-li si, že konec, který jednou přijde, na nás nepadne jako děsivý osud, ale že je v rukou dobrého a vševědoucího Boha, který od věčnosti zná počátek,….
16. Knižní klub
q16
17. Citáty, výroky a zrnká múdrosti po anglicky.
18. Webrangers.cz
q18
19. Jazyková škola LITE
q19
20. Chcete se naučit malovat jako profesionál.
21. Citáty » O priateľstve Stráviť život s niekým Láska znamená stráviť svoj život s niekým, koho by sme niekedy najradšej uškrtili ale neurobíme to, pretože by nám potom veľmi chýbal.
22. Jazyková škola LITE
q22
23. Ask anything you want to learn about ★Popisky K Fotkám by getting answers on ASKfm.
24. ChinaExpress
q24
25. Counterpoint Magazine
q25
26. Albatrosmedia.sk
q26
27. Libor Friedel
q27
28. Anglické citáty o múdrosti, ale aj hlúposti, úspechu aj zlyhaní, láske i nenávisti, o rodine, deťoch, sile, motivácii.
29. HappyMag.cz
q29
30. U některých citátů nemám napsanou žádnou známou osobnost nebo člověka který by daný citát vymyslel, p.
31. Angličtina bez biflování
q31
32. Nezapomenutelné výroky anglicky mluvících spisovatelů, vědců, sportovců, politiků, umělců, byznysmenů, vojevůdců, politiků ad.
33. Rytí skla, svatební sklenice, dárky, přání k narozeninám
q33
34. Tattoomania
q34
35. I Přísloví – 5067 přísloví | česká, anglická, latinská přísloví, životní moudra a citáty, rčení, pořekadla o lásce, o životě.
36. Antikvariát Kladno
q36
37. Cool-v-plote – Blog.cz
q37
38. Counterpoint Magazine
q38
39. Angličtina bez biflování
q39
40. Citáty jsou rozděleny do kategorií – zamilované citáty, ženy a muží o lásce, všechny citáty o lásce.
41. Toto sú skvelé citáty či po slovensky alebo anglicky a veľmi sa mi hodia.
42. Antikvariát Kladno
q42
43. Neexistuje ani jedna komunita, skupina či ľudia, ktorí sa stretávajú pri spoločných záľubách a akciách, aby nemali svoje obľúbené výroky a anglické citáty, na ktorých sa zabávajú alebo sa na nich možno i učia a čerpajú múdrosti.
44. Motta a citaty o laske Příspěvek byl publikován v rubrice Dotazy se štítky anglicky , citaty , laske , o , po a jeho autorem je Poradce.
45. Citáty slavných osobností
q45
46. Žádný z nich není příliš známý, proto je v běžném hovoru nejspíš nevyužijete – je to ale příjemný způsob, jak si číst něčí zajímavé myšlenky a při tom se naučit i pár nových užitečných slovíček.
47. Úžasné, výstižné a poučné citáty o láske, priateľstve, živote.
48. 07/07/2019 · Čerpejte anglickou slovní zásobu i gramatiku z citátů.
49. Frae Kmu End T
q49