Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Aforismy O Manželství

1. Po prvním svazku aforismů s názvem Aforismy, bonmoty, citáty o ženách, o mužích a o lásce, vychází svazek druh.
2. Římské citáty – Marcus Tullius Cicero
Thank you for watching!
3. Kniha Aforismy, bonmoty a citáty O přátelství, o manželství a o životě iba za 0,00 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.
4. A právě to je celej ten kumšt a celej ten vtip, že v manželství, když si dva lidi rozumějí a mají se rádi, dovedou si vodpustit a můžou se i přát.
5. Žurnál UP – Upol
q5
6. Aforismy nejen o lásce a o životě, aneb, Trocha moudrosti a fantazie určitě nikoho nezabije / Hlavní autor: Budinský, Václav, 1948- Vydáno: (2003) Dokud nás smrt nerozdělí : o manželství ….
7. Kniha Aforismy, bonmoty a citáty O přátelství, o manželství a o životě – Aforismy, bonmoty a citáty – Václav Dušek máte možnosť výhodne kúpiť na Literama.
8. Porovnejte ceny, zjistěte dostupnost, přečtěte si recenze produktů nebo hodnocení e-shopů.
9. HappyMag.cz
q9
10. Po prvním svazku aforismů s názvem Aforismy, bonmoty, citáty o ženách, o mužích a o lásce, vychází svazek druhý, tentokrát věnovaný přátelství, manželství ….
11. Citáty slavných osobností
q11
12. Citáty slavných osobností
q12
13. Knihkupectví Křesťanský život
q13
14. Angličtina bez biflování
q14
15. Správná dvojka – Blogerka.cz
q15
16. Po prvních dvou svazcích nazvaných Aforismy, bonmoty, citáty o ženách o mužích a o lásce a Aforismy, bonmoty, citáty o přátelství, o manželství a o životě, vychází třetí, závěrečný svazek, ve kterém se autor soustředil na umění.
17. Les textes sont disponibles sous licence Creative Commons attribution partage à l’identique.
18. Po prvních dvou svazcích nazvaných Aforismy, bonmoty, citáty o ženách o mužích a o lásce a Aforismy, bonmoty, citáty o přátelství, o manželství a o životě, vychází třetí, závěrečný svazek, ve kterém se autor soustředil na umění, vzdělání a moudrost.
19. Sobotky o charakterech a morálce, o pravdě, lži a slovech vůbec, o penězích, úplatcích i majetku, o práci a kariéře, o ženách, mužích, manželství i módě apod.
20. „Manželství – dlouhý rozhovor, přerušil spory,“ – řekl Robert Stevenson, brání mladým párům, že ne vše, co může být perfektní ve vztahu.
21. Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství.
22. Achard – Žena zřídkakdy pochopí, že milovat ji věčně vůbec neznamená milovat ji po celou tu dobu nepřetržitě.
23. Citáty slavných osobností
q23
24. Knihcentrum
q24
25. Aforismus – Bůh – Cesta – Cíle a překážky – Cit a rozum – Čas – Činy – Člověk – Demokracie a totalita – Dobro a zlo – Historie – Hloupost – Chyby a omyly – Ideály a iluze – Kariéra – Kritika – Láska a manželství – Lichocení – Mluvení a mlčení – Moc – Morálka – Moudrost – Muži a ženy – Myšlení a myšlenky.
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Podívej se na vtipné citáty, ale i mnohé další citáty, nejen na téma vtipné.
28. Kniha: Aforismy, bonmoty a citáty O přátelství, o manželství a o životě (Václav Dušek)(Václav Dušek) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI.
29. Maratonjogy.cz
q29
30. Navštivte největší českou sbírku citátů, která obsahuje úžasné citáty od vašich oblíbených autorů.
31. Po prvním svazku aforismů s názvem Aforismy, bonmoty, citáty o ženách, o mužích a o lásce, vychází svazek druhý, tentokrát věnovaný přátelství, manželství a životu.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: